Reklama
Wyświetlenia 4668
20 maja 2024

DRUTEX w Rzymie ze światową premierą IGLO EDGE

Drutex Roma

DRUTEX, przodujący producent okien, drzwi i rolet w Europie, podczas targów EDILEXPO Roma 2024 zaprezentował światu nową generację okien IGLO EDGE. 

Targi EDILEXPO ROMA 2024 odbyły się we Włoszech w dniach 15-19 maja br. Wydarzenie przyciągnęło wystawców z kilkudziesięciu krajów. Stoisko DRUTEXu cieszyło się dużą frekwencją nie tylko dzięki wyszukanemu designowi, ale przede wszystkim za sprawą światowej premiery nowej generacji okien z serii IGLO.

Na miejsce światowej premiery nowej generacji energooszczędnych okien IGLO EDGE wybraliśmy Rzym. Podczas prac projektowych i produkcyjnych wykorzystaliśmy najnowsze dostępne technologie oraz nasze ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji stolarki okienno-drzwiowej. Dzięki temu stworzyliśmy unikalne okno oferujące wysublimowany, elegancki design, doskonałe parametry izolacji cieplnej oraz niezwykle długą żywotność – mówi Paweł Jereczek, dyrektor ds. handlowych w firmie DRUTEX.

Podczas premiery IGLO EDGE zostały przedstawione m.in. jego unikalne walory, w tym bardzo dobre parametry izolacji cieplnej na poziomie Uw = 0,66 W(m²K). Współczynnik Uw dotyczy okna o wymiarach 1230x1480 mm, z zastosowanym pakietem szybowym o Ug = 0,4 W(m²K). Natomiast sam profil IGLO EDGE jest klasy A, wykonany tylko i wyłącznie z materiału pierwotnego. Jak podaje DRUTEX, w celu zapewnienia niezwykle wysokich parametrów statyki w jego ramie zastosowano 2 mm pełne zbrojenie ze stali. Z kolei w skrzydle okna umieszczono specjalnie giętą stal, również o grubości 2 mm.

Producent z północnej Polski poinformował, że termin realizacji wraz z dostawą na terenie Europy na nowe okna z serii IGLO EDGE wynosi 7 dni, czyli dokładnie tyle samo, co w przypadku pozostałej stolarki PVC.

Już podczas trwania włoskich targów otrzymaliśmy wiele słów uznania i gratulacji z różnych stron świata dotyczących naszego nowego produktu. IGLO EDGE to okno, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów poszukujących stolarki o minimalistycznych kształtach, eleganckiej konstrukcji, a przy tym wyróżniającej się wzorowymi parametrami izolacji cieplnej oraz wysoką statyką pozwalającą na wykonywanie dużych gabarytów – dodaje Paweł Jereczek.

Na stoisku DRUTEXu o powierzchni 150 m², poza premierowym oknem IGLO EDGE, odwiedzający mogli zobaczyć szerokie portfolio produktów, m.in.: okna PVC (IGLO ENERGY CLASSIC oraz IGLO 5), hybrydę PVC i aluminium (IGLO ENERGY ALUCOVER), systemy tarasowe, takie jak IGLO-HS, rolety i żaluzje fasadowe, pergolę oraz inteligentną automatykę typu Smart Home.

DRUTEX nie zwalnia tempa i już w dniach 23-25 maja weźmie udział
w targach Construmat w słonecznej Barcelonie

Redaktor:

DRUTEX S.A.
77-100, Bytów
ul. Lęborska 31
tel.: 059 8229101
fax.: 059 8229103