Reklama
Wyświetlenia 3694
16 maja 2024

„Widzimy więcej, sięgamy dalej!”. DAKO odwiedza największe targi budowlane

Targi ,
Nordbat DAKO

DAKO nie zwalnia tempa i aktywnie świętuje swoje 30-lecie, spotykając się z klientami z całego świata na najważniejszych imprezach targowych. Znany producent stolarki otworowej niedawno wrócił z targów branżowych Nordbat w Lille Grand Palais, a już wkrótce pojawi się na kolejnych – tym razem Batimat w Paryżu. 

Marka, która szczególnie ceni sobie bezpośredni kontakt z klientem, w swoim jubileuszowym roku podróżuje po kolejnych krajach, prezentuje na żywo produkty i aktywnie nawiązuje nowe współprace handlowe. W pierwszych miesiącach 2024 roku firma DAKO pojawiła się już na targach Klimahouse w Bolzano, Batibouw w Brukseli, Fensterbau Frontale w Norymberdze oraz właśnie Nordbat w Lille.

Sukces na targach Nordbat w Lille Grand Palais

Francuskie targi Nordbat to impreza targowa, gromadząca przedsiębiorców z sektora stolarki, wiodące firmy z branży budowlanej oraz dostawców nowoczesnych rozwiązań dla domu. Na ekspozycji marki DAKO w tym roku pojawiła się absolutna nowość: okno aluminiowe DA-FerroLine, czyli oparta na wąskich profilach konstrukcja o wyglądzie imitującym ślusarkę stalową. Inny wprowadzony niedawno produkt to drewniane okno DDF-68 ze szprosami zewnętrznymi, opracowane z myślą o regionie północnej Francji. Tego typu stolarka umożliwia renowację obiektów istniejącej zabudowy (np. budynki zabytkowe) w spójnym z nią stylu. Firma zaprezentowała także znane dobrze klientom z całego świata drzwi zewnętrzne nakładkowe (model Lilla) z dekorem kamiennym i czytnikiem linii papilarnych. Goście docenili na stoisku również eleganckie okno aluminiowe DA 77 US z funkcjonalną roletą zewnętrzną oraz bezpieczną segmentową bramę garażową z panelem o grubości 40 mm.

Ogromna ilość klientów, świetna atmosfera i wielka satysfakcja – tak możemy podsumować ostatnie targi, na których mieliśmy przyjemność wystawiać nasze produkty. Cieszą nas również spotkania z Partnerami Handlowymi oraz owocne rozmowy z kontrahentami, dzięki czemu możemy stale podtrzymywać tak ważne dla nas relacje biznesowe – mówi Karolina Kaczor, Dyrektor Sprzedaży na rynki europejskie w firmie DAKO.

Jubileuszowa mapa imprez targowych

Czołowy producent stolarki otworowej ma dla swoich klientów kolejne dobre wiadomości. Nowoczesne okna, drzwi, bramy i rolety DAKO obejrzymy osobiście na jeszcze jednej ważnej imprezie w tym roku: targach Batimat we Francji (Paryż, 30.09-3.10). Firma prezentować tam będzie swoje flagowe modele, dobrze znane użytkownikom, jak również całkowite nowości, m.in. z oferty ślusarki aluminiowej.

Jubileuszowy, 30. rok firmy DAKO to doskonała okazja, by zapoznać się z energooszczędną, ciepłą i bezpieczną stolarką marki. 

Redaktor:

Andrzej Parzonka
Andrzej Parzonka
DAKO Sp. z o.o.
33-300, Nowy Sącz
Al. Piłsudskiego 88
tel.: 018 4492800
fax.: 018 4492888