Reklama
Wyświetlenia 3747
16 maja 2024

PROCURAL zaprasza na XIV Kongres Stolarki Polskiej

Kongres Stolarki Polskiej PROCURAL 1

Kongres Stolarki Polskiej to wielkie święto rodzimej branży budowlanej i spotkanie, które wyznacza dalsze kierunki jej rozwoju. Do udziału w XIV edycji Kongresu zaprasza PROCURAL – marka profesjonalnych rozwiązań aluminiowych i Partner Strategiczny tegorocznej odsłony wydarzenia.

Przed nami XIV Kongres Stolarki Polskiej, który odbędzie się 23 maja br. w w Hotelu Warszawianka w Jachrance. Kongres jest znakomitą okazją do rozmów o najważniejszych szansach i wyzwaniach przed jakimi stoi obecnie sektor budowlany w Polsce. Spotkanie stanowi również ważny impuls dla dalszego rozwoju branży. Dlatego też, w charakterze Partnera Strategicznego, tegoroczną edycję Kongresu wspiera PROCURAL. Firma, która działa na rynku już od 30 lat (wcześniej jako Ponzio Polska), aktywnie angażuje się w funkcjonowanie sektora oraz działalność Związku POiD.

Kongres Stolarki Polskiej to wiedza, prestiż i kontakty, wyjątkowe wydarzenie podczas którego wspólnie rozmawiamy o kluczowych dla biznesu tematach. Ufam, że tegoroczna odsłona spotkania na długo zapisze się w historii i pozwoli na wypracowanie dobrych rozwiązań dla naszej branży. Serdecznie zapraszam do udziału w Kongresie! – mówi Andrzej Karolewski, Wiceprezes Zarządu PROCURAL Sp. z o.o.

Program XIV Kongresu Stolarki Polskiej tworzą cztery bloki tematyczne z udziałem najlepszych ekspertów oraz wieczorna Gala Orłów Polskiej Stolarki z wręczeniem prestiżowych, branżowych nagród.

Redaktor:

Andrzej Parzonka
Andrzej Parzonka
Polskie Okna i Drzwi Związek Producentów, Dostawców i Dystrybutorów
03-219, Warszawa
ul. Elektronowa 2 lok 1.22
tel.: 22 743 87 02
fax.: 22 811 20 64