Reklama
Wyświetlenia 4156
15 maja 2024

Wyścig Narodów ze wsparciem firmy DRUTEX

Wyscig Narodow

DRUTEX ponownie został Oficjalnym Sponsorem i Oficjalnym Partnerem Logistycznym ORLEN Wyścigu Narodów – wydarzenia, które obserwuje cały kolarski świat, bo tu błyszczą młode talenty. Na drogach Czech, Słowacji i Polski ścigać się będą reprezentanci ponad 20 krajów.

ORLEN Wyścig Narodów to impreza należąca do prestiżowego cyklu UCI Nations Cup U23. Startują w niej najbardziej utalentowani młodzi kolarze z całego świata, którzy rywalizują w barwach reprezentacji narodowych. Odbędzie się on w dniach 15-19 maja na trasie biegnącej przez trzy kraje. W tym roku wyścig zaczyna się już dziś, 15 maja w czeskim Prostejovie, z metą pierwszego etapu w Bouzovie. Jutro kolarze nadal będą w Czechach – start zaplanowano w Prerovie, a metę w Kohutce. Trzeci etap, Tvrdosin-Strbskie Pleso, odbędzie się na Słowacji. Czwarty, już w Polsce, poprowadzi z okolic Bukovina Resort do Jasła, a wielki finał to trasa Lesko - Hotel Arłamów.

W Czechach, Słowacji i Polsce ścigać się będą kolarze reprezentujący ponad 20 krajów. To Kazachstan, Belgia, Francja, Hiszpania, Wielka Brytania, Włochy, Dania, Norwegia, Niemcy, Czechy, Portugalia, Szwajcaria, Ukraina, Słowacja, Estonia, Polska, Szwecja, Austria, Luksemburg, Słowenia, Węgry i Izrael.

Wspieramy kolarstwo na różnych poziomach: od amatorów po zawodowców. Wyścig Narodów to jeden z elementów naszej szerszej i wieloletniej współpracy z Lang Teamem Czesława Langa – mówi Adam Leik, dyrektor w firmie DRUTEX. – Zapewniamy między innymi logistykę. To jedna z naszych wizytówek. Szybkość działania zawsze była i jest naszą mocną stroną. Pojazdy DRUTEX cały czas krążą po Europie, dostarczając Klientom okna, drzwi i rolety, pokonując przy tym miliony kilometrów. Doświadczona załoga, sprawna organizacja i nowoczesna flota transportowa pozwalają na oferowanie klientom nawet 7-dniowych terminów realizacji zamówień wraz z dostawą w całej Europie.

W tym roku DRUTEX będzie także po raz kolejny Oficjalnym Sponsorem i Oficjalnym Partnerem 81. Tour de Pologne. To jeden z najważniejszych etapowych wyścigów kolarskich na świecie, należący do cyklu UCI World Tour, czyli kolarskiej ligi mistrzów, a zarazem będący jedną z najbardziej prestiżowych międzynarodowych imprez sportowych w Polsce. Biorą w nim udział kolarze najlepszych grup świata, a relacje śledzą miliony osób na całym świecie. W tym roku TdP odbędzie się w dniach 12-18 sierpnia. Ponadto po raz pierwszy DRUTEX został Partnerem i Oficjalnym Partnerem Logistycznym 2. Tour de Pologne Women. Najlepsze kolarki świata będą ścigać się w dniach 28-30 maja.

Nie tylko kolarstwo

DRUTEX to partner i sponsor wielu imprez sportowych, kulturalnych i naukowych. Od kilku lat angażuje się w Tour de Pologne, ale kolarstwo to nie wszystko. DRUTEX jest także sponsorem transmisji telewizyjnych meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej. Angażuje się także we wsparcie żużla. Od lat jest sponsorem zawodów Golden Boy Trophy, w którym startują najmłodsi adepci czarnego sportu z kilku europejskich krajów. DRUTEX wspiera także Motor Lublin, czyli aktualnego mistrza Polski, w którego barwach jeździ Bartosz Zmarzlik – wielokrotny mistrz świata.

Redaktor:

DRUTEX S.A.
77-100, Bytów
ul. Lęborska 31
tel.: 059 8229101
fax.: 059 8229103