Reklama
Wyświetlenia 4707
14 maja 2024

Nowe możliwości GEALAN-acrylcolor®

GEALAN acrylcolor 1

GEALAN cały czas rozwija ofertę profili z powierzchnią premium GEALAN-acrylcolor®. Dostawca może teraz również zaproponować produkty z wysokiej jakości powierzchnią z PMMA w systemie GEALAN-KONTUR®. Ponadto poszerzony został asortyment produktów GEALAN-acrylcolor®.

GEALAN-acrylcolor® w systemie GEALAN-KONTUR®

GEALAN-acrylcolor® oznacza wyjątkową różnorodność wzornictwa i koloru. Od ponad 40 lat GEALAN konsekwentnie rozwija swoją technologię powierzchni i stale poszerza asortyment o nowe produkty, atrakcyjne kolory i możliwość zastosowania rdzenia o ciemnym profilu. Teraz przyszedł czas na kolejny krok!

Na jednych z najważniejszych na świecie targach Fensterbau Frontale w marcu można już było zapoznać się z pierwszymi elementami okiennymi prostego systemu GEALAN-KONTUR® z powierzchnią premium. Wydajny i wyróżniający się wizualnie system 82,5 mm z powierzchnia GEALAN-acrylcolor® jest już dostępny na rynku.

Rozszerzony asortyment produktów o sprawdzonej powierzchni obejmuje różne geometrie ościeżnic, skrzydeł i słupków do okien, drzwi balkonowych i drzwi wejściowych. Po raz pierwszy producenci okien mają możliwość zaoferowania swoim klientom okien i drzwi w nowoczesnym systemie 82,5 mm w połączeniu z zaletami i kolorami powierzchni premium GEALAN-acrylcolor®.

Najważniejsze informacje

  • Ciemny rdzeń podstawowy. GEALAN-KONTUR® spełnia najwyższe standardy współczesnego wzornictwa, dlatego dostawca wprowadził ciemnoszary kolor rdzenia, który pozwoli zachować harmonijny wygląd gotowych produktów. Wysokiej jakości kolory GEALAN acrylcolor® (DB703, antracyt szary RAL 7016 i RAL 9005) wyróżniają się dopasowanymi kolorystycznie foliami dekoracyjnymi od wewnątrz i ciemnym rdzeniem bazowym jako podstawa.
  • Różnorodność kolorów. Dzięki ponad 60. dostępnym kolorom, spektrum kolorów technologii powierzchniowej GEALAN-acrylcolor® umożliwia indywidualne projektowanie elementów okiennych i drzwiowych. Specjalna gama kolorów GEALAN acrylcolor® jest idealna do nietypowych rozwiązań.
  • Zrównoważony rozwój. Podobnie jak wszystkie systemy GEALAN, GEALAN-KONTUR® opiera się na zamkniętym obiegu materiałów. Wszystko to dzięki ukierunkowanemu wykorzystaniu materiałów w pełni nadających się do recyklingu. W ten sposób dostawca oszczędza  zasoby i nie obciąża środowiska, a właściwości materiałowe profili pozostają wysokie.

GEALAN-acrylcolor® Extended

Oprócz rozwoju technicznego i rozbudowy systemów profili, GEALAN świadomie pomaga kształtować trendy kolorystyczne. Regularne zapytania ofertowe i projekty, które zostały już zrealizowane przez klientów i architektów w nowoczesnych, atrakcyjnych kolorach, stanowią tutaj odpowiednią inspirację. Mając na uwadze te idee, dostawca po raz kolejny poszerzył paletę kolorów o GEALAN-acrylcolor® Extended. Jest dostępny w systemach GEALAN-KONTUR, ® GEALAN-KUBUS,® S 9000 i S 9000 NL.

W wyżej wymienionych systemach GEALAN-acrylcolor® Extended umożliwia zaoferowanie kolejnych dziewięciu kolorów swojej powierzchni premium bez minimalnej ilości i ze skróconym czasem dostawy dla szerokiej gamy projektów. Dzięki wyeliminowaniu minimalnych warunków zakupu farb GEALAN-acrylcolor® Extended możliwe jest zrealizowanie wszystkich rozmiarów projektów: zarówno nowych budynków, jak i renowacji.

Oprócz stale poszukiwanych i sprawdzonych kolorów, takich jak czarno-brązowy/RAL 8022, biały/RAL 9016, szary agat/RAL 7038 lub biały aluminium/RAL 9006, gama kolorów GEALAN-acrylcolor® Extended obejmuje również modne kolory, takie jak: szary beż/RAL 1019, beżowy szary/RAL 7006, czarny szary/RAL 7021, a uzupełniają je kolory metaliczne: brąz i perłowy beż/RAL 1035.

Wraz z rozszerzeniem GEALAN-acrylcolor® na system GEALAN-KONTUR® oraz dodatkowymi wariantami w asortymencie GEALAN-acrylcolor® Extended, dostawca otwiera przed swoimi partnerami jeszcze więcej możliwości projektowania nowoczesnych, wydajnych i wyróżniających się wizualnie okien i drzwi ze sprawdzoną powierzchnią GEALAN premium.

Redaktor:

GEALAN POLSKA Sp. z o.o.
95-030, Rzgów
ul. Rudzka 31
tel.: 042 225 21 30
fax.: 042 2252135