Reklama
Wyświetlenia 5480
14 maja 2024

Drzwi w systemie PROCURAL PE96HI nagrodzone w konkursie TOP BUILDER

TopBuilder 2024 Procural

Podczas uroczystej Gali w dniu 9 maja w siedzibie SARP w Warszawie kapituła konkursu uhonorowała najwyższej jakości produkty, nowości oraz innowacje, w tym sprawdzone rozwiązania materiałowe, technologiczne i konstrukcyjne. Firma PROCURAL była partnerem tego wydarzenia.

Wśród nagrodzonych produktów swoje miejsce znalazły drzwi typu pivotowego w systemie PROCURAL PE96HI typu PIVOT. To nowoczesny system zewnętrznych drzwi panelowych z płaszczem obustronnym o nietypowym sposobie otwierania. Pionowa oś obrotu przesunięta jest w stosunku do krawędzi skrzydła, co powoduje, że drzwi obracają się, a nie uchylają. Sposób działania tego mechanizmu, przeznaczonego do bardzo wysokich i ciężkich skrzydeł, robi bardzo duże wrażenie.

Podczas prac nad tym projektem duży nacisk postawiliśmy na rozwiązania dedykowane najbardziej wymagającym użytkownikom, proponując możliwie prostą obróbkę i montaż. Wybór systemu PE96, jako podstawy projektu, pozwolił uzyskać produkt o bardzo wysokich walorach estetycznych i funkcjonalnych przy równoczesnym zapewnieniu najwyższego komfortu cieplnego. Jestem przekonany, że stanie się on inspiracją wielu ciekawych realizacji – mówił w trakcie odbierania nagrody Paweł Kapela, kierownik działu wdrożeń projektów w PROCURAL.

Redaktor:

Andrzej Parzonka
Andrzej Parzonka
PROCURAL
09-472, Słupno, Cekanowo
ul. Płocka 22
tel.: 024 2675000
fax.: 024 2675001