Reklama
Wyświetlenia 4121
14 maja 2024

Diament Forbesa 2024 dla ABM Jędraszek

ABM DIAMENT 2024

Fabryka ABM Jędraszek po raz trzeci z rzędu zdobyła tytuł Diament Forbesa. Przyznawane wyróżnienie uwzględnia obiektywne kryteria, takie jak stały wzrost przychodów, innowacyjność, skuteczność zarządzania i pozytywny wpływ na otoczenie biznesowe.

W ABM Jędraszek jesteśmy dumni, że potrafimy utrzymać wysokie standardy Forbes rok do roku i że znajdujemy się w zaszczytnym gronie najbardziej solidnych graczy na rynku. Trzecie wyróżnienie z rzędu podkreśla nie tylko sukcesy ABM Jedraszek, ale także naszą zdolność do utrzymania silnej pozycji na rynku. Nasza firma nieustannie dostosowuje się do zmieniających się warunków, co pozwala nam rozwijać się w dynamicznym otoczeniu biznesowym – mówią przedstawiciele ABM Jedraszek.

Aby spełniać obietnicę zawartą w motto „Nowy punkt widzenia” i zagwarantować wysoką jakość produktów,  ABM Jedraszek współpracuje z przodującymi producentami systemów stolarki otworowej, takimi jak Gealan, Rehau, Veka, Aluprof, Aliplast, Press Glass, Effect Glass, Veyna, Roto oraz inwestujemy w rozbudowę linii produkcyjnej i nowoczesny park maszynowy.

Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój to integralna część procesu produkcyjnego w fabryce okien i drzwi ABM Jędraszek. Wdrażane nowoczesne rozwiązania pomagają ograniczać zużycie energii, przyczyniają się do zmniejszenia śladu węglowego i ułatwiają racjonalne gospodarowanie zasobami.

W efekcie z naszych linii produkcyjnych wychodzą produkty klasy premium, które w możliwie najmniejszym stopniu ingerują w środowisko. Rozwiązania oferowane przez ABM są też odpowiedzią na oczekiwania wymagających inwestorów i architektów, którzy tworząc obiekty o dużych przeszkleniach chcą kreować wyjątkowe, piękne i przyjazne, przestrzenie do życia i pracy – tłumaczą przedstawiciele ABM Jedraszek.

Odpowiedzialność wobec lokalnej społeczności

Trzecie wyróżnienie Diamentu Forbesa to nie tylko dowód doskonałości biznesowej, ale także potwierdzenie zaangażowania firmy w zrównoważony rozwój i tworzenie pozytywnego wpływu na otaczający ją świat. ABM od lat wspiera liczne lokalne inicjatywy, zmierzające do promocji zdrowego stylu życia, angażuje się w pomoc potrzebującym oraz sponsoruje młode, sportowe talenty. Firma jest sponsorem m.in. młodej lekkoatletycznej gwiazdy Kingi Królik, utalentowanego kierowcy kartingowego Bartosza Grzywacza czy juniorskiej drużyny koszykarek – PTK ABM Jędraszek.

Redaktor:

ABM Jędraszek - Fabryka Okien
95-200, Pabianice
ul. Piłsudskiego 3H
tel.: +48 42 2255211/12
fax.: +48 42 2255210