Reklama
Wyświetlenia 4255
14 maja 2024

Cykl szkoleń produktowych dla partnerów handlowych spółki z Grupy Petecki

Szkolenia Petecki

Jedna ze spółek z Grupy Petecki, eksperta w produkcji stolarki otworowej, połączyła siły z VEKA Polska oraz Roto Frank Polska, aby zainicjować cykl szkoleń dla swoich partnerów handlowych. To wydarzenie stanowi integralną część zaangażowania firmy w ciągłe podnoszenie kwalifikacji i wsparcie sieci dystrybucyjnej.

Podczas pierwszego dnia szkolenia uczestnicy mieli możliwość praktycznego poznania unikalnych cech i funkcji najnowszych systemów okiennych i drzwi przesuwnych w siedzibie firmy Veka Polska w Skierniewicach. Oprócz dużej dawki wiedzy teoretycznej, zwiedzili także proces produkcyjny profili PVC oraz poszerzyli swoją wiedzę w przestrzeni wystawowej. Drugi dzień, spędzony w showroomie Roto Frank w Warszawie, wykorzystano na odkrywanie najnowszych rozwiązań okuć oraz ich stosowania w oknach i drzwiach, które są istotnym elementem dla innowacyjności całej branży.

Szkolenia produktowe pomagają pracownikom i partnerom handlowym lepiej zrozumieć i efektywniej promować oferowane rozwiązania, co z kolei przekłada się na lepszą obsługę klienta, zwiększenie zaufania i konkurencyjność firmy. Sprzyjają także budowaniu trwałych relacji biznesowych. Wierzę, że dzięki takim inicjatywom, jak ta, będziemy wspólnie kontynuować dynamiczny rozwój – powiedział Daniel Słomski, Dyrektor Operacyjny Grupy Petecki.

Szkolenie w firmach Veka i Roto trwało łącznie dwa dni i stanowiło część szerszego cyklu, mającego na celu zapewnienie partnerom dostępu do najnowszych technologii i wiedzy, co przekłada się na podniesienie jakości i konkurencyjności ich usług.

Redaktor:

Firma PETECKI
93-457, Łódź
ul. Rudzka 11/13
tel.: 42 689 99 99
fax.: 42 689 72 50