Reklama
Wyświetlenia 4579
13 maja 2024

Po raz kolejny TOP BUILDER dla marki WIŚNIOWSKI

TopBuilder Wisniowski 2

Składana brama ogrodzeniowa WIŚNIOWSKI zdobyła tytuł TopBuilder 2024 w kategorii „Innowacja”. Jak informuje producent, to pierwsza na rynku brama składana z napędem ze znakowaniem CE.

Jak każdego roku, gala TOP BUILDER gromadzi przedstawicieli branży budowlanej, producentów, architektów, ludzi nauki, finansów oraz organizacji środowiskowych. Także i tegoroczna edycja była okazją do rozmów i do zaprezentowania nowoczesnych rozwiązań, które zostały docenione przez Kapitułę Plebiscytu. Nagrodzone zostały zarówno produkty, akcesoria budowlane, jak i obiekty, projekty wzornicze oraz usługi. Wśród wyróżnionych znalazła się także marka WIŚNIOWSKI, która tytuł TopBuilder zdobyła już po raz szósty.

Tym razem uwagę jury zwróciła składana brama ogrodzeniowa. Jej unikalna konstrukcja sprawia, że zajmuje mniej miejsca niż brama dwuskrzydłowa, natomiast otwiera się niemal dwukrotnie szybciej. To ogromny atut, zwłaszcza na wąskich i krótkich posesjach z utrudnionym dojazdem, usytuowanych przy ruchliwych ulicach.

Jej cechą szczególną jest to, że jako jedyna na rynku posiada certyfikat CE. Nasi konstruktorzy zadbali o innowacyjny w skali kraju system zabezpieczeń, który dzięki specjalnemu profilowi rurowemu (międzyskrzydłowe zabezpieczenie przed zgnieceniem) pozwala uniknąć potencjalnego ryzyka podczas kontaktu z przeszkodą. Brama ta jest więc wyjątkowo bezpieczna, także dzięki wbudowanemu systemowi fotokomórek, który powoduje unieruchomienie jej w momencie wykrycia przeszkody – tłumaczą przedstawiciele firmy WIŚNIOWSKI.

TopBuilder Wisniowski 1

Marka WIŚNIOWSKI znana jest z innowacyjnego podejścia w kwestii bezpieczeństwa i wyznaczania trendów technicznych, dlatego tym bardziej cieszymy się, że nasze autorskie rozwiązanie zdobyło przychylność Kapituły. Nagroda Top Builder 2024 jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ jest to w pewnym sensie głos branży – mówiła Monika Młynarczyk, dyrektor marketingu WIŚNIOWSKI.

Automatyczne otwieranie bramy składanej to także oszczędność czasu oraz uniknięcie zmoknięcia czy przewiania. Co ważne, może być ona produkowana w pełnym zakresie szerokości: od 3 do nawet 6 metrów. Przy wyborze bramy wjazdowej liczy się także jej estetyka. Kolekcje CLASSIC, LUX i MODERN, w jakich dostępna jest składana brama ogrodzeniowa WIŚNIOWSKI, umożliwiają jej dopasowanie do pozostałych elementów ogrodzenia, a system Home Inclusive™ WIŚNIOWSKI pozwala na idealne skomponowanie kolorów struktur i wzorów bram, okien, drzwi i ogrodzeń.

Redaktor:

Andrzej Parzonka
Andrzej Parzonka
WIŚNIOWSKI spółka z o.o. S.K.A
33-311, Wielogłowy
Wielogłowy 153
tel.: 18/44 77 111
fax.: 18/44 77 110