Reklama
Wyświetlenia 4992
10 maja 2024

Yawal zaprasza na Dni Otwarte do showroomu w Warszawie

Yawal Dni Otwarte

W przestrzeni zrewitalizowanego Praskiego Centrum Koneser, na Placu Konesera 6, znajduje się miejsce, które jest kwintesencją nowoczesności i innowacji. Showroom Yawal, otwarty w grudniu ubiegłego roku, już stał się istotnym punktem na mapie architektonicznej Warszawy. Yawal, ceniony za wysoką jakość systemów okiennych, drzwiowych i fasadowych, zaprasza teraz na dni otwarte od 20 do 25 maja, w godzinach od 10:00 do 18:00.

Podczas dni otwartych odwiedzający mają wyjątkową szansę zobaczyć na własne oczy, jak zaawansowane technologicznie rozwiązania mogą transformować współczesne przestrzenie. Produkty, takie jak systemy Moreview i DP 180 Primeview, nie tylko estetycznie wzbogacają wnętrza, ale również oferują funkcjonalność i wydajność, stawiając Yawal w czołówce dostawców w branży.

Dni otwarte to fantastyczna okazja, aby doświadczyć tej innowacji w praktyce. To także możliwość bezpośredniego dialogu z ekspertami Yawal, którzy są gotowi odpowiedzieć na pytania dotyczące technologii i zastosowań produktów firmy. Odwiedzający będą mieli okazję nie tylko zobaczyć produkty, ale również dowiedzieć się, jak mogą one zostać zintegrowane w ich własnych projektach architektonicznych czy budowlanych.

Nie przegap okazji, aby zobaczyć, jak innowacyjne rozwiązania Yawal mogą zmienić Twoje postrzeganie przestrzeni i funkcjonalności. Showroom Yawal w Praskim Centrum Koneser jest otwarty i gotowy, aby pokazać, jak nowoczesność spotyka się z praktycznym zastosowaniem w codziennym życiu i pracy. Dostawca zaprasza serdecznie do odwiedzenia jego showroomu.

Redaktor:

YAWAL Spółka Akcyjna
42-284, Herby
Lubliniecka 36
tel.: 034 352 88 00
fax.: 034 357 41 42