Reklama
Wyświetlenia 5063
10 maja 2024

Duże zmiany w VDS – nowy wizerunek polskiego producenta klamek

Crafted for every hand 1 1

VDS, czyli jeden z czołowych producentów i dostawców klamek w Polsce, przeszedł właśnie rebranding. Zmiany zauważalne są na pierwszy rzut oka, choć dotyczą nie tylko warstwy wizualnej marki, lecz całej jej komunikacji. Odtąd firma będzie kłaść nacisk na dużą różnorodność klamek jako swój główny atut.

Wydobywamy na powierzchnię to, co od dawna było naszą mocną stroną, ale rzadko o tym komunikowaliśmy – mówi Sebastian Czmyr, współwłaściciel VDS. – Są to przede wszystkim szeroka dostępność i różnorodność produktów. Łączymy różne style, różne wzornictwo i rodzaje klamek, gdzie ich wspólnym mianownikiem jest solidne, trwałe wykonanie.

Jak podkreśla firma w oficjalnych przekazach, jej celem jest trafianie do osób o różnym guście, o czym świadczyć ma nowe hasło przewodnie VDS: Crafted for every hand.

Komunikacja kontra fakty

Jak te słowa mają się do rzeczywistości? Jeśli spojrzeć na aktualny katalog marki, faktycznie nietrudno dostrzec zapowiadaną różnorodność stylów. Oferta VDS to z jednej strony klamki proste, minimalistyczne, a z drugiej – designerskie i ozdobne. Wybór nie musi być jednak zero-jedynkowy. W katalogu nie brakuje propozycji dla osób ceniących sobie drogę środka i zdrowe kompromisy. Warto zaznaczyć, że oprócz autorskich klamek z serii VDS i VDS Design firma dostarcza również produkty renomowanych włoskich producentów, takich jak Olivari czy DND.

Crafted for every hand 2

Pomimo dużych zmian w wizerunku i komunikacji, fundamenty firmy mają pozostać na swoim miejscu – to m.in. jej załoga, dotychczasowe relacje z partnerami oraz jakość klamek i serwisu doradczo-sprzedażowego. Z przekrojem ofertowym VDS można zapoznać się tutaj: www.vds.pl/oferta. Zachęcamy też do śledzenia marki w social mediach:

Logo VDS 1
VDS Czmyr Kowalik Spółka komandytowa

41-608 Świętochłowice, ul. Łagiewnicka 4a
+48 32 770 91 40-43
Zapytania, informacje: vds@vds.pl
Zamówienia: zamowienia@vds.pl

Godziny pracy:
poniedziałek-piątek: 8.00-16.00,
sobota-niedziela: nieczynne

Redaktor: