Reklama
Wyświetlenia 4886
8 maja 2024

Bramy garażowe na systemach Aluprof w ofercie ABM Jędraszek

bramy garazowe ABM Jedraszek

Do oferty ABM Jędraszek dołączyły bramy zwijane, stanowiące idealne rozwiązanie dla garaży, w których liczy się każdy centymetr przestrzeni. Bramy te pracują w płaszczyźnie pionowej, nie zajmując miejsca przed garażem ani wewnątrz niego, co czyni je niezwykle funkcjonalnymi.

Oszczędność miejsca i wygoda użytkowania to tylko niektóre z zalet bram zwijanych ABM Jędraszek. Dodatkowo oferują one niezrównaną wygodę użytkowania. Automatyczny napęd elektryczny umożliwia sterowanie bramą za pomocą pilota, bez konieczności wysiadania z samochodu. Bramy garażowe zwijane ABM Jędraszek wyposażone są także w szereg zabezpieczeń, takich jak standardowe zabezpieczenie przeciwspadowe, a także opcjonalne fotokomórki i zabezpieczenie krawędzi zamykającej.

bramy garazowe

Szeroki wybór modeli i kolorów pozwala na dopasowanie bramy do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego klienta. W ofercie dostępne są 3 modele bram, które dopełniają ofertę okien i drzwi ABM Jędraszek, tworząc spójny i estetyczny system dla ciepłego i cichego domu. Rozwiązania aluminiowe oferowane przez ABM Jędraszek to nie tylko funkcjonalność i podwyższone bezpieczeństwo, ale również troska o środowisko naturalne, gdyż aluminium jest materiałem w pełni poddającym się recyklingowi, co czyni je wyborem ekologicznym i zrównoważonym.

Redaktor:

ABM Jędraszek - Fabryka Okien
95-200, Pabianice
ul. Piłsudskiego 3H
tel.: +48 42 2255211/12
fax.: +48 42 2255210