Reklama
7 maja 2024

Zaczepy SIRIUS i DELTA

STAC Zaczepy 1

Zaczepy SIRIUS i DELTA zostały zaprojektowane w wymiarach, które idealnie pasują do rozmiaru obecnych profili okien przesuwnych, bez względu, czy są one wykonane z aluminium, drewna, czy PVC. Ta wszechstronność zapewnia, że można je łatwo zintegrować z szeroką gamą systemów okiennych niezależnie od materiału profilu.

Dzięki eleganckiemu wzornictwu zaczepy nie tylko poprawiają wygląd okien, ale także oferują wyjątkową funkcjonalność i trwałość. Z uwagi na wykonanie z wysokiej jakości materiałów zaczepy te pozwalają przetrwać próbę czasu i zapewniają płynną oraz wygodną obsługę okien przesuwnych.

» Szeroki zakres opcji do spersonalizowania

Dzięki prostej i bezproblemowej instalacji, zaczepy te są kompatybilne z obecną gamą klamek, uchwytów i elementów przemieszczających marki STAC. Pozwala to na większą elastyczność w projektowaniu i spersonalizowaniu okien przesuwnych wg konkretnych preferencji klienta, umożliwiając wybór spośród wielu opcji stylu i wzornictwa bez martwienia się o kompatybilność.

» Estetyka i funkcjonalność okna przesuwnego

Dzięki ukrytemu mocowaniu, strategiczne rozmieszczenie śrub zapewnia, że nie zakłócają one estetyki zaczepu na żadnej z jego widocznych powierzchni. Przekłada się to na czyste i nieprzerwane powierzchnie, zachowujące elegancję i nieskazitelny wygląd zaczepu w każdym momencie. Ta cecha pozwala na doskonałą integrację z konstrukcją okna przesuwnego bez uszczerbku dla jego funkcjonalności czy estetyki.

STAC Zaczepy 2

» Uniwersalny montaż

Montaż obu zaczepów jest niezwykle uniwersalny, gdyż wymagają one tylko jedynej obróbki mechanicznej na głębokość 14 milimetrów, która pozwala na dostosowanie ich do wielu serii profili. Oznacza to, że niezależnie od wyboru estetycznego, nie są konieczne żadne zmiany w obróbce, co upraszcza i standaryzuje proces instalacji. Ta elastyczność ułatwia integrację zaczepów z szeroką gamą systemów okien przesuwnych, dostarczając skutecznego i wygodnego rozwiązania montażystom.

» Informacje techniczne o produkcie

Redaktor:

Magdalena Parzonka
Magdalena Parzonka
Stac Polska
32-300, Olkusz
Kluczewska 2A
tel.: 0048 32 263 07 40
fax.: 0048 32 263 07 40