Reklama
Wyświetlenia 3627
7 maja 2024

Aluminiowe drzwi tarasowe Abakus VISIO i Abakus VISIO Plus

COR VISION ABAKUS

Czy drzwi prowadzące na taras mogą być praktycznie niewidoczne? Czy mogą zapewnić niezakłócone połączenie między wnętrzem domu a jego otoczeniem oraz swobodny widok na ogród lub taras? Oczywiście. Abakus prezentuje aluminiowe drzwi tarasowe Abakus VISIO i Abakus VISIO Plus wykonane z ultracienkich, a jednocześnie wyjątkowo wytrzymałych profili aluminiowych.

Duże przeszklenia i szerokie drzwi tarasowe są kluczowymi elementami estetyki nowoczesnej architektury. Dzięki specyfice aluminium mogą teraz oferować więcej niż tradycyjne rozwiązania. Jak dużo? Przede wszystkim, oszałamiający efekt wizualny. Nowe systemy drzwi przesuwnych Abakus VISIO i Abakus VISIO Plus to innowacyjne podejście do designu i funkcjonalności. 

Wykorzystanie aluminium, jako głównego materiału w produkcji okien i drzwi, gwarantuje nie tylko wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne, ale także jest w pełni podatne na recykling, co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Jego stosowanie w budownictwie wpisuje się w ideologię zrównoważonego rozwoju i szacunku dla natury, co stanowi jedną z kluczowych wartości Abakus.

Redaktor:

ABAKUS OKNA SP. Z O.O.
00-807, Warszawa
Aleje Jerozolimskie 100
tel.: 85 7130970
fax.: 85 7193470