Reklama
Wyświetlenia 4428
7 maja 2024

All Windows Group partnerem KS Beach Volley Nysa

Beach Volley Nysa 5

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że to już trzeci rok współpracy All Windows Group z projektem KS Beach Volley Nysa. Beach Volley Nysa to największy projekt siatkówki plażowej w ich regionie, który co roku zmienia nyską plażę w miasteczko siatkarskie, dostarczając niezapomnianych, sportowych emocji.

All Windows Group intensywnie współpracuje z lokalną społecznością, podejmując działania sponsoringowe w zakresie sportu, nauki oraz angażuje się w liczne akcje charytatywne. Polityka społecznej odpowiedzialności jest wpisana w historie oraz strategie działania firmy.  Klub Siatkarski Beach Volley Nysa powstał głównie z myślą o organizacji turniejów siatkówki plażowej i propagowaniu tej dyscypliny. Jego członkowie to byli zawodowi siatkarze halowi, plażowi oraz doświadczeni trenerzy, którzy nieustannie pracują nad organizacją wydarzeń na najwyższym poziomie sportowym.
Pierwsze siatkarskie emocje na nyskiej plaży już 29 czerwca. Zawodnikom życzymy powodzenia oraz świetnej zabawy podczas rozgrywek, a widzom niezapomnianych wrażeń! 

Redaktor:

All Windows Group
48-303, Nysa
Karpacka 6
tel.: +48 (77) 4338180