Reklama
Wyświetlenia 4318
30 kwietnia 2024

PAGEN nagradza Opiniotwórców razem z Media Expert

PAGEN ME 2

Wybrałeś stolarkę otworową firmy PAGEN? Świetnie! Już tylko dwa kroki dzielą Cię od odbioru karty na zakupy w Media Expert. Małopolski producent okien, drzwi, rolet, pergol i bram garażowych rozpoczął realizację projektu, w którym docenia opinie swoich Klientów.

PAGEN przyzwyczaił już swoich Klientów do interesujących programów promocyjnych. Warto przypomnieć, że firma organizowała cieszący się sporym zainteresowaniem konkurs „Okna w Parze z Projektem Wnętrz”, do którego zaangażowała projektantów znanych z programu „Para w Remont”, emitowanego na antenie HGTV TVN Grupa Discovery. W ramach Konkursu Mirella i Marcin Kępczyńscy przygotowali projekty aranżacji domów Klientów firmy PAGEN o łącznej wartości 30 000 zł. W ubiegłym roku zorganizowano natomiast konkurs jubileuszowy „Gratulacje na Wakacje” we współpracy z Wakacje.pl oraz Hotelem BUKOVINA, w którym wręczono łącznie 15 voucherów na wakacje marzeń.

W nowym programie promocyjnym wystarczy po zakupie produktów firmy PAGEN docenić salon sprzedaży opinią w serwisie Google i zarejestrować się na specjalnej stronie internetowej, aby odebrać kartę na zakupy w Media Expert. W kampanii promocyjnej biorą udział bohaterowie znani z poprzednich projektów wizerunkowych i spotów reklamowych firmy PAGEN, co dodatkowo podkreśla spójność prowadzonej komunikacji.

Partnerem Promocji jest marka Media Expert, czyli największa sieć RTV/AGD w Polsce, obejmującą ponad 550 elektromarketów w ok. 470 miastach na terenie całego kraju. Ofertę w sklepach uzupełnia platforma sprzedażowa mediaexpert.pl, gdzie obok bardzo szerokiego asortymentu elektroniki użytkowej oferowane są zabawki, klocki LEGO, rowery, hulajnogi, sprzęt sportowy i ogrodowy, produkty dla zwierząt i chemia domowa. Media Expert oferuje kompleksowe wyposażenie domu w sprzęt RTV i AGD oraz bogaty pakiet usług instalacji i konfiguracji urządzeń.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
PAGEN SP. Z O.O.
32-864, Gnojnik
Gnojnik 699
tel.: +48 14 68 69 919
fax.: +48 14 63 93 116