Reklama
Wyświetlenia 4300
30 kwietnia 2024

Drużyna sponsorowana przez Aluron Wicemistrzem Polski 2023/2024

Macgregor Photography CEREMONIA ALURON
fot. Macgregor Photography | Za sukcesem zespołu Aluron CMC Warta Zawiercie stoi Kryspin Baran, pełniący w Klubie rolę Prezesa, który z powodzeniem łączy tę funkcję z pozycją CEO w firmie Aluron K. Baran i Wspólnicy S.K.A.

Aluron, producent architektonicznych systemów aluminiowych, od 2011 roku pozostaje sponsorem tytularnym drużyny Aluron CMC Warta Zawiercie. W miniony weekend, zaledwie 13 lat od wznowienia działalności sekcji siatkarskiej w Zawierciu, drużyna Aluronu zdobyła wicemistrzostwo Polski 2023/2024.

Działacze społeczni, którzy w 2011 roku założyli stowarzyszenie w celu organizacji amatorskich rozgrywek siatkarskich w Zawierciu, nawet w najśmielszych marzeniach nie zakładali wówczas, że ich oddolna inicjatywa przekształci się w ogólnopolski fenomen. Przyjęta przez nich strategia rozwoju w niesłychanie krótkim czasie pozwoliła na przekształcenie niedoświadczonej drużyny o skromnym zapleczu w profesjonalny zespół, który w swoim dorobku posiada już brązowy medal PlusLigi za sezon 2021/2022 i który w 2024 roku osiągnął trzy kolejne historyczne sukcesy. W br. drużyna Aluron CMC Warta Zawiercie dotarła do ćwierćfinałów Ligii Mistrzów CEV, następnie w marcu pokonała aktualnego mistrza Polski, zdobywając tym samym Puchar Polski 2024, a uwieńczeniem tego pełnego sukcesów sezonu jest tytuł Wicemistrza Polski uzyskany w miniony weekend.

Dobra organizacja kluczem do sukcesu

Za sukcesem zespołu Aluron CMC Warta Zawiercie stoi Kryspin Baran, pełniący w Klubie rolę Prezesa, który z powodzeniem łączy tę funkcję z pozycją CEO w firmie Aluron K. Baran i Wspólnicy S.K.A. Dzięki przemyślanej strategii, zakładającej wzajemne powiązanie sportu i biznesu, niemal każdy w Polsce miał styczność z Aluronem i/lub jego wyrobami. Potwierdzają to wyniki najnowszego raportu „Opinie producentów okien o dostawcach profili aluminiowych” przeprowadzonego przez Centrum Analiz Branżowych za 2023 rok. Według analiz CAB Aluron, który jest jednym z „najmłodszych” polskich producentów systemów aluminiowych, znajduje się ex aequo na trzecim miejscu wśród najczęściej wybieranych w kraju systemodawców oraz wśród producentów wyróżniających się na rynku najlepszym wizerunkiem.

FINAL ALURON 2

Sport i wspólne kibicowanie pozytywnie wpływają na budowę relacji z klientami, którzy jako goście systemodawcy wielokrotnie uczestniczą w meczach PlusLigi oraz Ligi Mistrzów CEV, dopingując drużynę Aluronu. Równocześnie siatkówka stała się ogniwem spajającym pracowników producenta jako zespół, który utożsamia się z klubem i jego sukcesami oraz bierze czynny udział w wydarzeniach sportowych.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
Aluron K. Baran i Wspólnicy S.K.A.
42-400, Zawiercie
ul. Podmiejska 11
tel.: 32 62 10 600
fax.: 32 6780 081