Reklama
Wyświetlenia 4693
29 kwietnia 2024

Trzy rodzaje rolet zewnętrznych w ofercie firmy SONAROL

Sonarol Rolety Zewnetrzne

Firma SONAROL, dążąc do zapewnienia kompleksowych rozwiązań przy projektowaniu domów oraz jeszcze lepszego spełniania potrzeb i oczekiwań klientów, poszerzyła swoją ofertę o wielofunkcyjne rolety zewnętrzne.

Rolety zewnętrzne to rozwiązanie, po które sięga coraz szersze grono osób. To nie tylko stylowy dodatek, ale przede wszystkim praktyczne rozwiązanie, które zapewnia komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii. Rolety dostarczają szereg korzyści, które sprawiają, że stają się rok rocznie coraz popularniejszym elementem budynków.

Rolety zewnętrzne – budowa i funkcjonalność

Sztywna pianka poliuretanowa (wypełniająca profile rolety) oraz warstwa powietrza powstająca w przestrzeni pomiędzy opuszczonym panelem rolety a oknem zarówno redukuje poziom hałasu, jak i utrudnia wymianę ciepła pomiędzy wnętrzem domu a otoczeniem. Zimą rolety stanowią barierę dla przepływu zimna z zewnątrz, natomiast latem chronią przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń.

Zapewnia to utrzymanie komfortowej temperatury przez cały rok i polepsza parametry cieplne budynku. Rolety pozwalają także kontrolować ilość światła wpadającego do wnętrza oraz zapewniają prywatność w dowolnym momencie, a ponadto są dodatkowym elementem odstraszającym i utrudniającym potencjalnym intruzom dostęp do wnętrza domu.

Rodzaje rolet zewnętrznych

W ofercie firmy SONAROL znajdują się trzy najpopularniejsze na rynku rodzaje rolet zewnętrznych. Zaliczają się do nich rolety nadstawne, adaptacyjne oraz podtynkowe. Rolety rozróżnia się ze względu na sposób montażu oraz umieszczenia skrzynki. Wybór danego typu rolet zależeć powinien od aktualnego stanu i etapu budowy, a także od indywidualnych preferencji inwestora. Szeroka gama kolorów umożliwia dobranie idealnego rozwiązania i harmonizację rolet z oknami.

Redaktor:

Sonarol Sp.j. Najda
18-420, Jedwabne
ul. Polna 27
tel.: +48 86 217 22 11
fax.: +48 86 217 22 11