Reklama
Wyświetlenia 4863
29 kwietnia 2024

Partnerstwo na lata: MIROLA i SOMFY

MIROLA SOMFY

Poszukujesz nowoczesnej bramy garażowej, która nie tylko spełni wymagania pod względem funkcjonalności, ale także zachwyci eleganckim designem? Propozycją marki MIROLA są bramy segmentowe z automatycznym sterowaniem za pomocą pilota lub aplikacji w smartfonie wyposażone w napęd marki SOMFY. Odkryj, jak nowoczesne technologie mogą ułatwić życie, rozpoczynając od wjazdu do własnego garażu.

MIROLA SOMFY 5

Dzięki współpracy z marką SOMFY segmentowe bramy garażowe MIROLA gwarantują niezawodność i długotrwałą wydajność, co czyni je doskonałym wyborem dla wymagających klientów. Zdalnie sterowany system z napędem zapewnia bramie płynną i cichą pracę, co przekłada się na zwiększenie komfortu użytkowania. Dodatkowo zaawansowane funkcje sprawiają, że codzienne czynności związane z użytkowaniem bramy stają się prostsze i bardziej przyjemne.

Codziennie bez wysiadania z samochodu – tylko dzięki jednemu przyciskowi – możesz bezproblemowo wyjechać i wjechać do garażu. Zdalne sterowanie bramą garażową z pewnością zyska uznanie wszystkich entuzjastów nowoczesnych rozwiązań usprawniających codzienne życie. Oferta marki MIROLA z napędami SOMFY w technologii io-homecontrol® zapewnia jeszcze więcej spokoju, ponieważ dzięki niej możemy sprawdzić status urządzeń w czasie rzeczywistym i mamy pewność, że brama zamknęła się automatycznie. Dodatkowo personalizacja kolorów i wzorów umożliwia stworzenie bramy, która doskonale wpisuje się w estetykę otoczenia, harmonijnie komponując się z architekturą budynku.

MIROLA SOMFY 1

Jeśli cenisz sobie wysoką jakość, komfort oraz nowatorskie rozwiązania, segmentowa brama garażowa MIROLA z napędem SOMFY, której jesteśmy producentem, jest stworzona z myślą o Tobie. Nasz zespół ekspertów jest gotowy, aby pomóc Ci znaleźć idealne rozwiązanie, gwarantujące satysfakcję na lata. Zaufaj naszym rozwiązaniom, to wygoda na najwyższym poziomie – mówią przedstawiciele marki MIROLA. 

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
MIROLA Sp. z o.o.
43 - 180, Orzesze
Mikołowska 129
tel.: +48 32 32 36 400