Reklama
Wyświetlenia 3930
26 kwietnia 2024

FAKRO partnerem sądeckich Targów Edukacyjnych

Targi DTS FAKRO

„Edukacja, kariera, przyszłość” – to hasła przewodnie Targów Edukacyjnych zorganizowanych przez Wydawnictwo Dobre. Wydarzenie było adresowane do uczniów kończących szkoły podstawowe, uczniów szkół średnich i wszystkich młodych osób, które planują swoją ścieżkę kariery. FAKRO było Partnerem tego wydarzenia.

Targi stanowiły doskonałą okazję do zapoznania się z propozycjami szkół średnich i uczelni wyższych. Uczestnicy mieli szansę nie tylko rozmawiać o proponowanych kierunkach kształcenia, lecz także omawiać kluczowe umiejętności wymagane na dzisiejszym rynku pracy, a także o zagadnieniach związanych ze zdrowiem fizycznym, psychicznym oraz bezpieczeństwem w sieci. Targi były również okazją do zapoznania się z ofertą staży, praktyk oraz dodatkowych zajęć, które pełnią istotną rolę w kształtowaniu ścieżki zawodowej.

Przy stoisku FAKRO, Specjalistki ds. Rekrutacji Dorota Bocheńska oraz Agnieszka Ślęzak-Śmietana rozmawiały z zainteresowanymi uczniami i dzieliły się swoim doświadczeniem zawodowym, prezentując najnowsze zagadnienia z obszaru HR. Uczestnicy Targów mieli okazję zapoznać się z prezentacją pt. „Dziś uczeń – jutro pracownik”, podczas której Agnieszka opowiedziała o 6. krokach, które warto podjąć przed rozpoczęciem poszukiwań pierwszej pracy oraz o obszarach, które w najbliższej przyszłości będą cieszyć się dużym zapotrzebowaniem na specjalistów.

Uczestnictwo w tegorocznych targach edukacyjnych było dla nas niezwykle inspirującym doświadczeniem. Mogliśmy obserwować niezwykłą determinację i ciekawość młodych osób, które poszukują swojej ścieżki kariery. Tego typu wydarzenia to doskonała okazja do poznania różnorodnych możliwości edukacyjnych i zawodowych oraz do zaplanowania własnej ścieżki kariery – komentuje Agnieszka Ślęzak-Śmietana, Specjalista ds. Rekrutacji FAKRO.

Targi odbyły się 12 kwietnia br. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawował dts24.pl oraz Dobry Tygodnik Sądecki.

Redaktor:

Andrzej Parzonka
Andrzej Parzonka
FAKRO Sp. z o.o.
33-300, Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-0-400
fax.: 018 444-03-33