Reklama
Wyświetlenia 3730
24 kwietnia 2024

Nowoczesność wchodzi przez SMART-SLIDE NEO od Eko-Okien

Drzwi ,
Smart slide NEO ON2
fot. Eko-Okna | Smart-Slide Neo

Wyjątkowy, geometryczny kształt profili oraz niespotykana łatwość obsługi systemu przesuwnego SMART-SLIDE NEO dostępnego w ofercie Eko-Okien zaskakują klientów i zachwycają projektantów.

Przeszklone powierzchnie już dawno wyszły poza wieżowce i luksusowe wille, do komfortu użytkowania i trwałości też przywykliśmy. By się wyróżnić, Eko-Okna stawiają na nowatorskie, geometryczne i ostre profile oraz jeszcze większe przeszklenia.

W świetlistym trendzie

Nowoczesne przeszklenia wnoszą do wnętrz nową jakość życia, ale też stają się dostępne dla posiadaczy różnych typów nieruchomości, nie tylko tych nowo wybudowanych. Zarówno w domach, biurach, jak i restauracjach, wielkie okna stają się standardem. Pragnienie wpuszczenia jak największej ilości naturalnego światła do wnętrz poprawia samopoczucie i podnosi estetykę otoczenia.

Współczesne rozwiązania, takie jak SMART-SLIDE NEO, pozwalają na stworzenie imponujących szklanych przejść o szerokości aż 4 metrów lub wysokości 2,5 metra – mówi Przemysław Bieda, dyrektor handlowy w firmie Eko-Okna S.A.

Same rozmiary skrzydeł można zaprojektować według uznania klienta, aby stworzyć asymetryczne, ciekawe konstrukcje lub klasyczne, proste przejścia. Jedna z części jest stała, druga natomiast porusza się, by otworzyć przestrzeń na taras.

Przyjazny planecie, portfelowi i użytkownikom

Dzięki pakietom szybowym o szerokości do 54 mm oraz głębokości zabudowy wynoszącej 154 mm, ten system idealnie wpisuje się w koncepcję energooszczędnego budownictwa. A przy okazji dba o portfele użytkowników. Ale to jeszcze nie wszystko, co SMART-SLIDE NEO ma do zaoferowania.

Okucia SMART-SLIDE NEO zapewniają swobodne przesuwanie skrzydła po odblokowaniu. Po zamknięciu drzwi i przekręceniu klamki, uszczelki obwodowe dokładnie przylegają do ościeżnicy, zapewniając doskonałe uszczelnienie. Dodatkowo punkty ryglowania na słupku wzmacniają szczelność i zapewniają większe poczucie bezpieczeństwa – dodaje Przemysław Bieda.

Ponadczasowo piękny

Skandynawski styl dekoracji wnętrz jest niekwestionowanym zwycięzcą ze względu na swoją wyjątkową atrakcyjność. To właśnie w takim otoczeniu czujemy się jak w swoim własnym domu. Tutaj prostota jest kluczem. Przytulny klimat tworzą neutralna paleta barw i mała liczba dodatków. Eko-Okna doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego SMART-SLIDE NEO i jego charakterystyczne, proste profile i ostre kąty idealnie harmonizują z charakterystycznym, oszczędnym stylem z północy.

Smart slide NEO ON

Wąskie, wyraźne przylgi nadają oknom i drzwiom niezwykłą lekkość. Niezwykle smukłe profile nie tylko pozwalają cieszyć się pięknymi widokami, ale także minimalizują widoczne powierzchnie profili. Jest to rozwiązanie dedykowane nawet najbardziej wymagającym klientom – zaznacza Przemysław Bieda.

Funkcjonalny w każdym wnętrzu

Na koniec Eko-Okna przygotowały niezwykły smaczek. System przesuwny kojarzymy z tarasem, prawda? Niemniej jednak producent z Kornic udowadnia, że nie tylko. SMART-SLIDE NEO to niezwykle wszechstronny system, który idealnie sprawdza się również w innych pomieszczeniach, np. kuchni. Często zdarza się, że zabudowa mebli i urządzeń AGD ogranicza możliwość otwierania tradycyjnych okien rozwiernych. Dzięki skrzydłu przesuwnemu, możemy zaoszczędzić miejsce, nie rezygnując jednocześnie z naturalnego światła. Przesuwne okna będą także funkcjonalne w pokoju dziecięcym i łazience.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
EKO-OKNA S.A.
47-480, Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
fax.: (32) 418 30 62