Reklama
Wyświetlenia 4440
24 kwietnia 2024

DRUTEX ponownie sponsorem VIP żużlowego mistrza Polski

DRUTEX Orlen Oi Motor Lublin

DRUTEX, jeden z liderów europejskiego rynku stolarki okienno-drzwiowej, ponownie został sponsorem VIP najlepszej drużyny żużlowej w Polsce i jednej z najlepszych na świecie. Orlen Oil Motor Lublin to aktualny mistrz Polski, a w składzie drużyny jest m.in. Bartosz Zmarzlik, wielokrotny i aktualny mistrz świata, jeden z najlepszych zawodników w historii światowego żużla.

Kontynuujemy udaną i owocną współpracę. Motor to ekipa z absolutnego światowego topu. Drużyna, która tak, jak i DRUTEX, zawsze stawia sobie najwyższe cele i je realizuje. Kibicujemy i liczymy na kolejne sukcesy w Polsce i na świecie – mówi Gabriela Gusztyn-Popławsa, dyrektor PR w firmie DRUTEX.

W ramach umowy sponsorskiej logo i inne materiały firmy DRUTEX będą się pojawiać na stadionie oraz między innymi w programach meczowych, na banerach i na stronie internetowej. DRUTEX będzie także sponsorem biegów. DRUTEX od dawna angażuje się we wsparcie sportu, w tym żużla na różnych poziomach: młodzieżowym w Gdańsku i zawodowym w Lublinie.

Najpierw była jednak piłka nożna i trwająca kilkanaście lat przygoda z Bytovią Bytów. W tym czasie zespół pokonał bardzo długą drogę od lokalnych rozgrywek A klasy do zaplecza Ekstraklasy i półfinału Pucharu Polski. Z piłką nożną związana była też najbardziej rozpoznawalna i najbardziej efektywna kampania marketingowa w historii firmy. W trwającej niemal trzy lata kampanii „Wybór mistrzów” wzięli udział wówczas czołowi piłkarze świata: Jakub Błaszczykowski, Andrea Pirlo i Philippe Lahm.

W listopadzie i grudniu 2023 roku DRUTEX był partnerem studia meczowego w TVP podczas Mistrzostw Świata rozgrywanych w Katarze. Ta współpraca była kontynuowana w tym roku przy okazji meczów reprezentacji Polski w ramach eliminacji do Euro 2024. Od kilku lat DRUTEX mocno angażuje się we wsparcie polskiego kolarstwa. Jest między innymi sponsorem i partnerem Tour de Pologne, czyli jednego z najważniejszych i najbardziej cenionych etapowych wyścigów świata, należącego do elitarnego cyklu UCI World Tour.

Redaktor:

DRUTEX S.A.
77-100, Bytów
ul. Lęborska 31
tel.: 059 8229101
fax.: 059 8229103