Reklama
Wyświetlenia 4549
23 kwietnia 2024

URBAN GZA 500 – centrum do cięcia listew przyszybowych ze sterowaniem PC

URBAN GZA 500

Najnowsze centrum cięcia listew przyszybowych ze sterowaniem PC marki URBAN, które posiada napęd za pomocą serwoosi o długości 2500 mm (lub inne wymiary na podstawie uzgodnień z klientem) jest produktem dla każdej wielkości firmy okiennej.

Do odbioru profili służy chwytak z dwoma szczypcami. Stół podawczy o długości 5,5 metra przeznaczony jest do przygotowania profili listew przyszybowych do cięcia, z pneumatycznym podawaniem od strony załadunku profili. Sam agregat tnący służy do cięcia ukośnego pod kątem 45° i jest automatyczny z pneumatycznym posuwem tarczy. Do stabilnego mocowania profili służą dwa pneumatyczne dociski z gumowym elementem dociskowym. W zestawie występuje jednostka do symulacji pakietu szybowego dla dwóch listew z bezstopniową regulacją przez serwosilnik. Regulacja następuje automatycznie przez sterowanie danymi zmiennymi i stałymi. Na wyposażeniu maszyny znajdują się dwie tarcze podcinające i jedna główna 225 mm.

Stół odbiorczy ma długość 2,6 metra i przeznaczony jest dla listew przyszybowych o długości do 3,5 metra w ilości do ok. 20 listew przyszybowych. Odtransportowanie następuje za pomocą pneumatycznego suwaka. W zestawie znajduje się także automatyczna klapa na odpady dla reszt do 400 mm. Wymiary profili, które mogą być cięte:

  • wysokość profila: max. 42 mm;
  • szerokość profila (głębokość zabudowy) max. 55 mm;
  • minimalna długość profila: 125 mm.

Liczba prowadnic jest uzależniona od profili i listew – może się to zmieniać zgodnie ze szczegółowymi danymi profili – i wymagany jest przegląd profili listew. Centrum jest przygotowane do podłączenia odciągu wiórów z szufladą zbierającą. Wymagana moc odsysania to co najmniej: 1.100 m³/godz. (w tym automatyka uruchamiania dla urządzenia odsysającego wióry). Na wyposażeniu dodatkowym może znaleźć się ręczny skaner radiowy do kodów kreskowych (do wczytania identyfikacji profili przez kod kreskowy) oraz elektroniczna listwa pomiarowa z interfejsem do przesyłania danych (w tym wyświetlacz wymiarów z możliwością wprowadzania max. 3 wartości).

Redaktor:

URBAN POLSKA Sp. z o.o.
68-200, Żary
ul. Gospodarcza 7
tel.: 068 4787800
fax.: 068 4787801