Reklama
Wyświetlenia 4238
23 kwietnia 2024

Nowa strona internetowa windowtesting.eu

windowtesting.eu

Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej z przyjemnością informuje o nowej stronie internetowej www.windowtesting.eu. Nowa witryna została zaprojektowana z myślą o klientach anglojęzycznych, aby zapewnić im łatwiejszy dostęp do usług Mobilnego Laboratorium i informacji o nim.

W dynamicznie zmieniającym się świecie architektonicznym, gdzie estetyka spotyka się ze zrównoważonym wykorzystaniem energii, a świadomość konsumentów napędza popyt na wysokiej jakości produkty okienne, świadome doskonalenie i rozwój oferty staje się kluczowym elementem strategii dla wielu firm branżowych. W centrum tej strategii leży testowanie produktów, które stanowi fundament naszego Laboratorium, oferującego kompleksowy zakres usług w tej dziedzinie – tłumaczą przedstawiciele Mobilnego Laboratorium. 

  • Kompetencje: Mobilne Laboratorium badawcze jest akredytowane przez PCA (nr AB 1054) oraz zawiadomione w Unii Europejskiej (nr NB 2189).
  • O Mobilnym Laboratorium: Założone w 2007 roku laboratorium tale dąży do rozszerzania kompetencji i doskonalenia metod badawczych. Począwszy od podstawowej kontroli produkcji, stopniowo wprowadzano usługi obejmujące przewodnictwo cieplne, właściwości antywłamaniowe, izolację akustyczną oraz testy na miejscu. Od 2023 roku MLTB oferuje kompleksowe usługi certyfikacji dla okien i drzwi na rynek Ameryki Północnej. Ten znaczący krok dał firmie dostęp do Listy Uznanych Laboratoriów Keystone.
  • Misja: Misją Mobilnego Laboratorium jest współpraca z producentami na każdym etapie procesu testowania, rozwoju i certyfikacji produktów. Specjaliści firmy posiadają wiedzę z zakresu konstrukcji produktów okiennych, instalacji oraz zgodności z przepisami, zapewniając transparentność, niezawodność i ciągłe doskonalenie raportów, badań i szkoleń laboratorium.
  • Usługi: Zlokalizowane w Wałbrzychu, laboratorium umożliwia klientom przeprowadzanie kompleksowych testów dla oznakowania CE, odporności na włamanie oraz izolacji akustycznej. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na zgodność ze standardami ASTM/WDMA/CSA, laboratorium oferuje testy NAFS we współpracy z Keystone. W ciągu ostatnich pięciu lat metody MLTB zdobyły akredytację i uznanie na międzynarodowych rynkach.
  • Zaangażowanie: Monitorując stale standardy branżowe i wymagania prawne, MLTB oferuje dynamiczną współpracę z klientami, dbając, aby ich produkty spełniały najwyższe standardy jakości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w badaniach i testowaniu MLTB opracowało własne ściany testowe i wyposażenie, zapewniając łatwość użycia i precyzję pomiarów.

Podsumowanie: MLTB to nie tylko laboratorium badawcze, ale także zaangażowany partner w procesach oceny i doskonalenia produktów. Poprzez zaawansowane stanowiska testowe umożliwia swoim klientom kontrolę jakości, zapewniając niezbędną niezawodność i precyzję w dzisiejszych dynamicznych warunkach rynkowych.

Redaktor:

Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej sp. z o.o.
58-306, Wałbrzych
Wrocławska 142 B
tel.: 696 050 073