Reklama
Wyświetlenia 4229
23 kwietnia 2024

Konferencje PROCURAL dla producentów konstrukcji aluminiowych

Konferencja Procural 3

Firma PROCURAL zakończyła cykl 5. konferencji skierowanych do producentów ślusarki aluminiowej z kraju i zagranicy. Tegoroczne spotkania szkoleniowe koncentrowały się wokół zmiany nazwy firmy i marki, jej produktów oraz jubileuszu 30-lecia istnienia systemów aluminiowych.

Jedną z najważniejszych konsekwencji zmiany brandu jest otwarcie się na nowe rynki oraz szerszy dostęp do dotychczasowych rynków. Dzięki akwizycji przez Grupę Laumann, potencjał firmy PROCURAL znacznie się zwiększył, co przełoży się także na większe możliwości sprzedaży konstrukcji aluminiowych produkowanych przez klientów firmy.

Podczas konferencji omówione zostały systematycznie wzbogacane i rozszerzane rozwiązania techniczne. Wśród nich ważną grupę stanowią systemy o odporności ogniowej, antywłamaniowe i kuloodporne, ponadto nowoczesne drzwi typu pivotowego, bardzo popularne drzwi przesuwne, a także wyposażone w inteligentne rozwiązania okna oraz fasady. Podczas konferencji klienci mogli też przetestować działanie poszczególnych rozwiązań na zaprezentowanych modelach konstrukcji.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
PROCURAL
09-472, Słupno, Cekanowo
ul. Płocka 22
tel.: 024 2675000
fax.: 024 2675001