Reklama
Wyświetlenia 3919
19 kwietnia 2024

SWISSPACER zaprasza na targi Nordbygg

Nordbygg

Targi Nordbygg w Sztokholmie to największe targi budowlane w Skandynawii skupiające wszystkich najważniejszych uczestników tego rynku. Tam właśnie niedługo zbierze się branża stolarki otworowej, aby w ciągu czterech dni spotkać swoich partnerów handlowych i umocnić relacje, a także aby nawiązać nowe znajomości oraz wypromować nowości rynkowe.

Swisspacer od wielu lat jest rozpoznawalną ramką dystansową w tej części Europy a rosnące oczekiwania ze strony klientów indywidualnych doskonale wpisują się możliwości produktowe szwajcarskiego producenta. Skandynawia to wymagający rynek i nie pozwala na stosowanie kompromisów, a panujący tam klimat stawia dodatkowe oczekiwania. Tak więc dodatkowe wsparcie dla krawędzi szyby zespolonej w postaci ciepłej ramki dystansowej Swisspacer idealnie uzupełnia ofertę stolarki okiennej, realnie przyczynia się do wzrostu oszczędności kosztów ogrzewania, a także poprawia komfort dla użytkownika.

Swisspacer  zaprasza do odwiedzenia jego stoiska w dniach 23-26.04.2024 podczas targów Nordbygg w Sztokholmie w hali C12:20. Dostawca gwarantuje dobrą kawę, co na pewno pozwoli na nawiązanie jeszcze więcej kontaktów na tym ciekawym rynku.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
SWISSPACER
44-100, Gliwice
ul. Bojkowska 61
tel.: 602 420 301