Reklama
Wyświetlenia 3744
19 kwietnia 2024

Nowa zgrzewarka dwugłowicowa ZGP380 od PREZ-MET już w akcji w BRK WINDOWS

PREZ MET BRK WINDOWS 2

W ramach ciągłego dążenia do innowacji i bardzo szybko postępującego rozwoju, produkcja BRK Windows w ostatnim czasie wzbogaciła się o kolejną maszynę  – tym razem jest to dwugłowicowa zgrzewarka ZGP380 marki PREZ-MET.

BRK WINDOWS to producent wysokiej jakości okien i drzwi z PVC i aluminium, znany z dynamicznego rozwoju we wszystkich elementach działalności, zarówno w aspekcie handlowym, jak i w zakresie produkcji. Warto wspomnieć, że ta inwestycja to kolejny etap wieloletniej współpracy pomiędzy BRK WINDOWS a PREZ-MET, współpracy opartej na modelu partnerskiego biznesu, przynoszącej korzyści obu firmom.

PREZ MET BRK WINDOWS 3

Zgrzewarka ZGP380, będąca wynikiem zaawansowanych badań i rozwoju, pozwala na zgrzanie gabarytowo lepszych konstrukcji niż konkurencyjne maszyny. Jako firma PREZ-MET jesteśmy dumni, że możemy dostarczyć nasze urządzenia do tak prestiżowego klienta jak BRK Windows i z entuzjazmem patrzymy na dalszą współpracę. Ta inwestycja to kolejny dowód na to, że nasze maszyny są nie tylko technologicznie zaawansowane, ale także przynoszą realne korzyści naszym partnerom – mówią przedstawiciele PREZ-MET. 

Redaktor:

PREZ-MET
42-260, Kamienica Polska
Romanów 68
tel.: 034 3273237
fax.: 034 3273237