Reklama
Wyświetlenia 4230
16 kwietnia 2024

DRUTEX na targach Nordbygg

Targi ,
DRUTEX Nordbygg

DRUTEX w dniach 23-26 kwietnia br. weźmie udział w szwedzkich targach Nordbygg, które odbędą się w Sztokholmie. Dla jednego z największych producentów okien i drzwi w Europie jest to doskonała okazja do umocnienia pozycji na wymagającym rynku skandynawskim.

Podczas największych targów budowlanych w Szwecji wystawi się ponad 800 firm z kilkunastu krajów. W tym gronie nie zabraknie DRUTEXu, który w Sztokholmie, na stoisku liczącym 150 m², zaprezentuje wysokiej jakości stolarkę okienno-drzwiową.

Na rynku skandynawskim jesteśmy obecni od wielu lat. Ten kierunek eksportowy stanowi ważny punkt naszej ekspansji międzynarodowej. Postanowiliśmy, że jest to idealny moment na umocnienie naszej pozycji na rynku szwedzkim, stąd decyzja o udziale w targach Nordbygg. W związku z dynamicznym rozwojem północnej sieci sprzedaży poszukujemy przedstawicieli handlowych na rynek szwedzki i norweski. Zapraszamy do współpracy – mówi Paweł Jereczek, dyrektor ds. handlowych w firmie DRUTEX.


Wśród prezentowanych produktów znajdą się m.in. takie eksportowe hity jak: okna PVC Iglo 5 Classic, Iglo Energy Classic – oba modele są klasy A, wykonane z materiału pierwotnego. Dla miłośników dużych przeszkleń nie lada gratką będzie system tarasowy IGO-HS wyposażony w ukrytą w ramie automatykę. Dyskretny przycisk sterujący jest jedynym elementem wskazującym na to, że mamy do czynienia z elementem automatycznym. Największą zaletą napędu DRIVE axxent LS jest wygoda obsługi: począwszy od diody w przycisku sterującym, przez cichą pracę, po skrócenie czasu podnoszenia skrzydła do zaledwie 3 sekund. Kolejną premierą na stoisku będą wybrane modele ze 100 nowych modeli drzwi aluminiowych, które DRUTEX wprowadził w ostatnim czasie do swojej oferty.

Po raz pierwszy w stolicy Szwecji będzie można zobaczyć wielkogabarytowe drzwi wahadłowo-obrotowe Pivot. Spółka oferuje je zarówno w wersji z otwieraniem manualnym, jak i z elektromotoryczną zasuwnicą, sterowaną za pomocą kontroli. Dla miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu DRUTEX przygotował swój najnowszy model aluminiowej pergoli ogrodowej, która dzięki szerokiej ofercie wyposażenia dodatkowego oraz możliwości pełnej personalizacji stanowi ciekawą ofertę na rynku. Dopełnieniem prezentowanej oferty będą przesłony okienne – rolety oraz żaluzje fasadowe zintegrowane z automatyką Smart Home. Po evencie w Sztokholmie DRUTEX w maju weźmie udział w targach w Rzymie oraz Barcelonie.

Redaktor:

DRUTEX S.A.
77-100, Bytów
ul. Lęborska 31
tel.: 059 8229101
fax.: 059 8229103