Reklama
Wyświetlenia 4010
12 kwietnia 2024

Sun Winner Group: nowa siedziba i rozbudowa portfolio produktów

Centrum szkoleniowe Sun Winner Group
fot. Sun Winner Group | Centrum szkoleniowe Sun Winner Group

Sun Winner Group zmienił siedzibę, zwiększył powierzchnię produkcyjno-magazynową i planuje kolejne inwestycje, rozbudowując jednocześnie portfolio produktowe.

Sun Winner Group, jako polski systemodawca, oferuje własne, opatentowane rozwiązania pergol lamelowych oraz tkaninowych z rodziny Win Climatic – zarówno w komponentach do samodzielnej prefabrykacji dla producentów, jak i wyrobie gotowym dla instalatorów, punktów sprzedaży zadaszeń tarasowych, stolarki otworowej, ogrodów zimowych oraz całej branży osłonowej.

Pod koniec 2022 roku Sun Winner Group dołączył do Suwalskiej Strefy Ekonomicznej i dzięki otrzymanemu wsparciu kupił teren pod nowe inwestycje o powierzchni 13 000 mkw. W tym miejscu znajdują się dziś budynek biurowy, rozbudowany o centrum szkoleniowe służące Partnerom Sun Winner Group, a także przestrzeń magazynowo-produkcyjna o łącznej powierzchni 3,2 tys. mkw. Na dzień dzisiejszy firma wykorzystuje zarówno starą, jak i nową lokalizację znajdującą się w Łomży przy ulicy Poznańskiej 148 A, a łączna powierzchnia produkcyjno- magazynowa wynosi ponad 5 tys. mkw.

Hala montazowa Win Screen sector B

Hala montażowa Win Screen Sector B

Poczynione inwestycje pozwalają Sun Winner Group zoptymalizować terminy dostaw zamówień, co przedkłada się na wzrost zadowolenia partnerów handlowych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dzięki wsparciu SSSE rozbudowany został również park maszynowy o urządzenia wykorzystywane do produkcji Pergol Win Climatic oraz rolet Win Screen.

Zewnetrzny showroom

Zewnętrzny showroom Sun Winner Group

Poczynione inwestycje pozwoliły wprowadzić w 2024 roku do oferty trzy nowe produkty z rodziny Win Rain, w tym Win Rain S 600 – pergolę z rozsuwanym płaskim dachem materiałowym (bez konieczności odprowadzania wody do jednego boku), którego napięcie wynosi 100%. Jest to już drugi rozsuwany dach w ofercie Sun Winner Group – zaraz po Win Climatic Slide. 

Tomasz Grygielko

Tomasz Grygielko pełniący funkcję Head of Sales w Sun Winner Group potwierdza, że nowe centrum szkoleniowe w pierwszym kwartale przeszkoliło ponad 260 osób z 19 krajów, co utwierdza Sun Winner Group w przekonaniu, że warto inwestować w jakość i innowacyjność produktów.

SW logo

Sun Winner Group
Główna siedziba firmy:
ul. Poznańska 148A
18-400 Łomża
Tel.: (+48) 731-731-077
Fax: (+48) 86-444-15-87
E-mail: sunwinner@sunwinner.pl
www.sunwinner.pl

Redaktor: