Reklama
Wyświetlenia 4241
12 kwietnia 2024

85% szklenia – nowe okna COR 70 HO Eko-Okien jak dzieła sztuki

cor70 Eko Okna

Eko-Okna S.A. wzbogaciły ofertę aluminiowych systemów okiennych o COR 70 HO. To rozwiązanie perfekcyjne dla inwestycji, które muszą robić wrażenie nowoczesnym designem, a przy tym pomagają użytkownikom wykorzystać naturalne światło do maksimum.

Producent z Kornic przyzwyczaił już swoich klientów do imponujących konstrukcji, które zapierają dech w piersiach, a przy tym nie idą na kompromisy, jeśli chodzi o izolację termiczną, akustyczną i komfortową obsługę. Wprowadzany model COR 70 HO wynosi te cechy na jeszcze wyższy poziom.

Wyszukana elegancja

Otwarte przestrzenie, bogactwo dziennego światła i subtelny design to cechy, które wyróżniają nasze nowe okno. Konstrukcję, która zdaje się stapiać idealnie z fasadą, podziwiać będą nie tylko domownicy, ale i przechodnie – mówi Michał Obrusnik, product manager aluminium w Eko-Oknach.

Zaledwie 66-milimetrowy mm przekrój widoczny z zewnątrz sprawia, że powierzchnia szklenia sięga aż 85% całkowitej powierzchni okna. To oznacza, że wnętrza są jeszcze bardziej doświetlone, a home office i relaks z resztą domowników mogą sprawiać jeszcze większą radość.

COR 70 HO wygląda jak fix, gdyż ma ukryte skrzydło i przypomina szklaną ścianę, co nadaje fasadzie spójności i minimalistycznego uroku.
Jeszcze lepsza szczelność Wygląd to jednak nie wszystko i tak jest również i w tym przypadku.

Jeszcze lepsza szczelność

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych materiałów termoizolacyjnych, jak przekładka termiczna o szerokości 35 mm i pianka poliolefinowa, temperatura wewnątrz jest optymalna, a rachunki za ogrzewanie niższe – dodaje Michał Obrusnik.

Hałas z zewnątrz jest właściwie niesłyszalny. Ponadto system wyróżnia się trwałością, potwierdzoną badaniami AEV, które potwierdzają bardzo dobrą wodoszczelność, szczelność powietrzną i odporność na wiatr.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
EKO-OKNA S.A.
47-480, Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
fax.: (32) 418 30 62