Reklama
Wyświetlenia 4235
11 kwietnia 2024

Rozwiązania progowe Alumaster w firmie MS więcej niż OKNA

Alumaster MS

Błędne jest przekonanie, że tylko cena produktu stanowi o całkowitym koszcie produkcji. Dobrze o tym wiedzą odbiorcy techniki progowej Alumaster Polska z Torunia, do których zaliczają się najwięksi w Polsce producenci stolarki okienno-drzwiowej i którzy na korzyści, płynące z zastosowania systemów progowych, patrzą szerzej – z perspektywy kosztów całego procesu: od produkcji po montaż końcowy i ograniczenie reklamacji.

Ciekawy ich spostrzeżeń, Alumaster Polska postanowił porozmawiać z niektórymi z nich. Na początek skierowano się do Słupska, do firmy MS więcej niż OKNA, z którą dostawca współpracuje od wielu lat i zaopatruje ją w technikę progową. Rozmówcą jest Artur Głuszcz, dyrektor produkcji w MS więcej niż OKNA, którego spytano o rozwiązania progowe Alumaster.

Dlaczego MS więcej niż OKNA zdecydowało się na stosowanie rozwiązań progowych marki Alumaster?

Artur Głuszcz: W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się rynku stolarki otworowej kluczową rolę odgrywają nie tylko estetyka, ale również funkcjonalność, parametry techniczne i efektywność montażu. Firma MS, stosując techniki progowe od Alumaster, odnotowała znaczące korzyści, które wpłynęły na poprawę zadowolenia klientów oraz efektywności operacyjnej i kosztowej.

Mógłby Pan to uściślić?

Artur Głuszcz: Po pierwsze: uproszczony i szybki montaż. Dzięki dopasowanym do ram łącznikom i uszczelnieniu firma MS skróciła czas montażu, eliminując konieczność stosowania dodatkowych środków uszczelniających. Takie rozwiązanie bardzo usprawnia proces produkcji i gwarantuje lepszą szczelność całej konstrukcji. Po drugie: zintegrowany wiatrostop. To innowacyjne rozwiązanie, w którym wiatrostop jest zintegrowany z łącznikiem, co przynosi zdecydowane korzyści. Dla porównania w propozycjach konkurencji wszystkie elementy są oddzielne. Przede wszystkim wiatrostop współpracuje z końcówką okapnika w skrzydle, co zapewnia ciągłość uszczelnienia, jest więc przemyślanym systemem, zapewniającym większą ochronę przed wpływem warunków atmosferycznych.

A jak wygląda kwestia reklamacji?

Artur Głuszcz: Lepsza szczelność = minimalizacja reklamacji. Odkąd zaczęliśmy stosować rozwiązania Alumaster Polska, odnotowaliśmy zdecydowanie mniejszą liczbę reklamacji. Stało się to możliwe przede wszystkim dzięki dopracowanemu uszczelnieniu ruchomego słupka STK, ściśle zintegrowanemu i dedykowanemu konkretnym systemom profili. Zminimalizowana przerwa na łączeniu skrzydeł w porównaniu do rozwiązań konkurencji przyczyniła się do obniżenia kosztów związanych z reklamacjami i procesem serwisowym, o kosztach wizerunkowych nie wspominając.

Czy nasze badania i certyfikaty są dla Państwa ważne?

Artur Głuszcz: Tak. Kompleksowy zestaw badań i certyfikatów plus kompletny system progowy przynosi nam realne korzyści finansowe. Dzięki temu, że otrzymujemy w jednej dostawie kompletny system progowy, firma MS oszczędza czas i pieniądze. Zyskuje też na przemyślanym i dedykowanym danemu systemowi profili rozwiązaniom. Ponadto dostęp do kompletnego zestawu badań i certyfikatów pozwala nam zaoszczędzić na kosztach własnych badań, jakie musielibyśmy zlecić. Każdy z branży wie, że nie są to małe pieniądze.

A jak ocenia Pan kwestie wizualne progów Alumaster?

Artur  Głuszcz: Design i termika są porównywalne z innymi produktami na rynku, jednak ryflowany, srebrny próg Alumaster dodaje elegancji i nowoczesności konstrukcjom drzwiowym firmy MS. To jak można się domyśleć, ma to niebagatelne znaczenie dla końcowego wizerunku konstrukcji i satysfakcji klienta.

Czy możemy się pokusić o podsumowanie?

Artur  Głuszcz: Współpraca firmy MS z Alumaster Polska przyniosła serię korzyści, które nie tylko podniosły standard wyrobów końcowych, ale również pozytywnie wpłynęły na relacje z klientami oraz optymalizację kosztów naszej firmy.

Czy można zatem powiedzieć, że innowacyjność połączona z funkcjonalnością i estetyką czyni techniki progowe Alumaster Polska wyborem, który przekłada się na realne korzyści dla biznesu?

Artur  Głuszcz: Zdecydowanie tak.

Alumaster MS 2 2

 

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
ALUMASTER POLSKA Sp. z o.o.
87-100, Toruń
Towarowa 7
tel.: 48 56 623 13 23