Reklama
Wyświetlenia 4033
10 kwietnia 2024

DRUTEX z Gwiazdą Buildera

Gwiazda Buildera

DRUTEX, jeden z liderów europejskiego rynku stolarki okienno-drzwiowej, po raz kolejny został Gwiazdą Rankingu Buildera w kategorii producentów materiałów budowlanych z największymi przychodami na Pomorzu.

Ranking Buildera to element projektu „Build the Future” prowadzonego od 2019 roku przez miesięcznik „Builder”, PwC Polska oraz Dun & Bradstreet, którego celem jest analiza kondycji polskiego budownictwa, perspektyw rozwoju oraz promocja najlepszych firm budowlanych. W tym roku doceniono 62 firmy. W gronie najlepszych z najlepszych po raz kolejny znalazł się DRUTEX.

To wyróżnienie cieszy, bo pokazuje, że DRUTEX podąża właściwą drogą i jest to zauważane oraz doceniane. Dzięki międzynarodowej ekspansji firmy oraz dynamicznemu rozwojowi sieci sprzedaży corocznie zwiększamy swoje przychody ze sprzedaży i osiągane wyniki finansowe. Nie zatrzymujemy się przy tym z inwestycjami, w tym także w marketing. Jesteśmy firmą z blisko 40-letnią historią, marką o zasięgu globalnym, wizytówką polskiej przedsiębiorczości – mówi Paweł Jereczek, dyrektor ds. handlowych w DRUTEX SA.

Zatrudniając blisko cztery tysiące pracowników DRUTEX jest jednym z największych i najbardziej cenionych pracodawców w Polsce. Codziennie z hal produkcyjnych o powierzchni ponad 11 hektarów wyjeżdża do siedmiu tysięcy okien. 80 procent trafia na eksport – do ponad 40 krajach świata na wszystkich kontynentach. DRUTEX to zawsze zaawansowane technologie produkcji, a także sprawną i szybką realizacją zamówień – do 7 dni w Europie. By sprostać wymaganiom rynku, co roku DRUTEX inwestuje w rozwój firmy setki milionów złotych.

Zgodnie z zasadą, że ten kto się nie rozwija, ten się cofa, my chcemy cały czas iść do przodu i dostarczać Klientom na całym świecie najwyższej jakości produkty – dodaje Paweł Jereczek.

DRUTEX posiada m.in. własne laboratoria badawcze, które 24 godziny na dobę czuwają nad jakością wszystkich produktów. Park maszynowy należy do najnowocześniejszych na świecie w branży stolarki okienno-drzwiowej. Powstają nowe hale. Kolejne inwestycje to także nowe, atrakcyjne miejsca pracy dla pracowników produkcyjnych i specjalistów z różnych dziedzin.

Redaktor:

DRUTEX S.A.
77-100, Bytów
ul. Lęborska 31
tel.: 059 8229101
fax.: 059 8229103