Reklama
Wyświetlenia 3624
9 kwietnia 2024

MONOLIT dołącza do Związku POiD

Fabryka MONOLIT

Zambrowski producent nowoczesnej stolarki PVC i aluminium, MONOLIT, dołączył do grona członków Związku Polskie Okna i Drzwi.

To nie tylko znakomity zaszczyt, ale przede wszystkim potwierdzenie najwyższej jakości oferowanych produktów i usług. Bycie częścią tego prestiżowego Związku to dla nas wyjątkowe wyróżnienie, ale przede wszystkim potwierdzenie wysokiej jakości usług, które od lat dostarczamy naszym Klientom – mówi Michał Godlewski, Właściciel Monolitu.

Przyjęcie do Związku Polskie Okna i Drzwi otwiera przed firmą nowe, ekscytujące możliwości rozwoju. Będąc w sercu branżowych innowacji, Monolit będzie miał okazję wpływać na kształtowanie standardów i wprowadzanie nowych rozwiązań.

Współpraca z innymi Członkami Związku to dla każdej organizacji szansa na wymianę doświadczeń i dalsze doskonalenie produktów. Dzięki temu producenci mogą oferować klientom jeszcze lepsze, dopasowane do ich potrzeb rozwiązania.

Jako członek Związku chcemy mieć realny wpływ na kształtowanie standardów oraz innowacji w branży okien i drzwi. To dla nas niezwykła szansa na to, by aktywnie uczestniczyć w tworzeniu lepszych rozwiązań dla domów i budynków w całej Polsce – tłumaczy Michał Godlewski.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
Monolit Michał Godlewski
18-300, Zambrów
ul. Strzelnicza 12
tel.: +48 509 149 757