Reklama
Wyświetlenia 4248
8 kwietnia 2024

Zachwycający wymiar przestrzeni: system harmonijkowy Loft Eko-Okien

Drzwi ,
DrzwiLoftowe Eko Okna 1 1

Zachwyt nad możliwościami aranżacyjnymi, nietuzinkowym, przemysłowym designem i funkcjonalnością, która pozwala na dzielenie i otwieranie przestrzeni w kilka sekund – to nowy system harmonijkowy Loft, który już można kupić w Eko-Oknach.

Styl loftowy narodził się we Francji na początku XX wieku. W Stanach Zjednoczonych święci triumfy od lat 50., a do Polski trafił około 30 lat temu. Wygląda na to, że wykorzystywanie poprzemysłowych inspiracji pozostanie z nami jeszcze długo. Miłośnikom designu z pomocą w zaaranżowaniu wnętrz domów, apartamentów, biur i restauracji przychodzą Eko-Okna wraz ze stalowym systemem harmonijkowym Loft.

Nadzwyczajna funkcjonalność

Drzwi harmonijkowe to idealny produkt wszędzie tam, gdzie potrzebujemy elastyczności w myśleniu o wnętrzu. Znakomicie podzieli kilka sal w restauracji, open space i część konferencyjną w pracy, a także pokój dzienny w nowoczesnym apartamencie.

Prosty system składania przejścia pozwala na łatwe przekształcanie przestrzeni. W kilka sekund zorganizujemy duże zebranie albo obiad dla bardzo dużej rodziny. Liczba przeszkleń sprawia, że wnętrze jest jaśniejsze w każdej jego części, a tym samym łatwiej nam pracować podczas home office’u i wypoczywać podczas zabawy z dziećmi – mówi Sebastian Kostka, manager produktu w Eko-Oknach.

Funkcjonalność to jednak dopiero początek, bowiem w Lofcie to wygląd gra pierwsze skrzypce

Olśniewający design

Loft jest miksem sprzeczności, które sprawiają, że jest tak niezwykły. To smukła, przezroczysta konstrukcja, która jest jednak sztywna i bardzo trwała dzięki stali, z której jest wykonana.

Efekt lekkości i rozświetlenia, z którymi kojarzymy nowy produkt Eko-Okien, powstał dzięki szkleniu na całej powierzchni każdego ze skrzydeł. Pojedyncza szyba występuje w wersji 6 mm lub 8 mm i to właśnie ona nadaje całej konstrukcji niezwykłego wyrafinowania. Na niej naklejane są szprosy o szerokości 20 mm. To właśnie subtelne, bardzo cienkie profile pozwalają zastosować Loft także w eleganckich i nowoczesnych wnętrzach, dodając im smaku.

DrzwiLoftowe Eko Okna 2

Szprosy mogą występować w różnych konfiguracjach, a wszystko zależy od naszej fantazji. Układ tych listw może się także różnić w każdym skrzydle – podpowiada nam Marzena Bauerek, kierownik działu marketingu w Eko-Oknach.

Pełna personalizacja

Same profile systemu są malowane proszkowo, co zapewnia ochronę przed zniszczeniem i kolor, który nie blaknie z czasem. I ten kolor jest tutaj ważny, ponieważ do wyboru mamy odcienie z całej palety RAL. To gwarancja, że dopasuje się on perfekcyjnie do wnętrza. Drzwi w systemie są bezprzylgowe. Oznacza to, że skrzydło i ościeżnica są w jednej linii, dodając całości minimalistycznego szyku. Przeszklenia mają jeszcze jedną zaletę: wnętrza będą spójne, bowiem nawet przy zamkniętej harmonijce widzimy drugie pomieszczenie.

Styl loftowy stał się ikoną aranżacji wnętrz, a stalowy system harmonijkowy Loft Eko-Okien idealnie odzwierciedla tę estetykę, oferując nie tylko funkcjonalność, lecz także wyjątkowy i uniwersalny design. Loft nie tylko dzieli przestrzeń, ale nadaje jej niepowtarzalnego charakteru, zachowując świeżość poprzemysłowych inspiracji.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
EKO-OKNA S.A.
47-480, Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
fax.: (32) 418 30 62