Reklama
Wyświetlenia 3796
8 kwietnia 2024

Schüco LivIng Move w ofercie AWILUX

Drzwi ,
AWILUX Schuco LivIng Move 1

Schüco LivIng Move to innowacyjny system drzwi przesuwnych, który łączy w sobie szczelność, wysoką izolacyjność cieplną oraz komfort użytkowania. Spełnia różnorodne wymagania architektów, deweloperów, inwestorów, spółdzielni mieszkaniowych oraz klientów indywidualnych. To doskonały wybór dla projektów o ograniczonym budżecie. 

Schüco LivIng Move, dzięki m.in. zastosowaniu uszczelki środkowej, wyróżnia się bardzo wysoką szczelnością. Możliwość zastosowania szklenia dwukomorowego o grubości do 52 mm pozwala na oszczędność energii i kosztów ogrzewania, co jest istotne dla inwestorów. Dzięki temu można stworzyć wnętrza, które zachowują ciepło w zimie i chłód w lecie, zapewniając komfortowe warunki mieszkalne przez cały rok.

Wielofunkcyjność i alternatywne opcje projektowe

Nowe rozwiązanie z oferty AWILUX pozwala na tworzenie indywidualnych rozwiązań, które pozwalają oszczędzać miejsce w pomieszczeniach. Dzięki systemowi przesuwnemu mamy możliwość efektywnego wykorzystania powierzchni, a smukłe profile pozwalają na wprowadzenie więcej naturalnego światła do wnętrza. To nie tylko redukcja kosztów energii elektrycznej, ale także większy komfort życia w domu. Konstrukcja z solidnymi wzmocnieniami wraz z odpowiednio dobranymi okuciami mogą zapewniać odporność na włamanie w klasie RC2.

AWILUX Schuco LivIng Move 2

Schüco LivIng Move

Schüco LivIng Move (dostępne w ofercie AWILUX) to nowoczesny system, który łączy funkcjonalność, wydajność energetyczną, podwyższone bezpieczeństwo oraz estetykę. Jest doskonałym wyborem zarówno dla projektantów, jak i inwestorów indywidualnych, którzy poszukują rozwiązań przystosowanych do współczesnych potrzeb.

Redaktor:

Katarzyna Wytwer
+48 537 507 599
Angielski
AWILUX Polska Sp. z o.o Sp.k.
64-100, Leszno
ul. Budowlanych 9
tel.: +48 65 525 42 90
fax.: +48 65 525 42 91