Reklama
Wyświetlenia 3717
5 kwietnia 2024

Okna i rolety - sztuka światła i komfortu

Rolety wewnętrzne do okien dachowych pozwalają nam regulować ilość światła na poddaszu.

Światło dzienne odgrywa kluczową rolę w architekturze i sztuce. Odpowiednie jego wykorzystanie wpływa nie tylko na nastrój domowników, ale też na bilans energetyczny budynku. Rolety wewnętrzne do okien dachowych pozwalają na optymalne zarządzanie światłem słonecznym, zapewniając zaciemnienie, kontrolę nad jego intensywnością i piękne wykończenie wnętrza.

Zaciemnienie i komfort na poddaszu

Zaciemniająca roleta ARF to gwarancja wielu korzyści dla Twojego poddasza. Specjalny materiał blokuje światło dzienne, zapewniając idealne warunki do odpoczynku i komfortowy mrok nawet w słoneczne dni. Możliwość regulacji dopływu światła i zatrzymania rolety w dowolnej pozycji pozwala na dopasowanie oświetlenia do indywidualnych potrzeb. Roleta ARF zapewnia także prywatność, chroniąc przed niechcianym wzrokiem sąsiadów.

Sztuka na Twoim poddaszu

Roleta ARF to nie tylko funkcjonalny element wyposażenia. Dostępna jest w szerokiej gamie kolorów i wzorów zgodnych z aktualnymi trendami. W wersji ARF Print możesz spersonalizować roletę, drukując na niej własny obraz lub wybierając spośród bogatej biblioteki wzorów. Rolety ARF Print to sposób na wprowadzenie do wnętrza sztuki i stworzenie unikalnej aranżacji.

Komfort obsługi - sterowanie na wiele sposobów

Roleta ARF może być sterowana ręcznie, za pomocą pilota, smartfona lub przełącznika. Nowoczesne systemy bezprzewodowe Z-Wave i WiFi Tuya zapewniają wygodę i łatwość obsługi. Model ARF Z-Wave Solar to kolejny krok w kierunku inteligentnych rozwiązań - roletą można sterować zdalnie, a źródłem zasilania jest panel solarny.

Ochrona i oszczędność

Roleta ARF zapewnia częściową ochronę przed ciepłem słonecznym, ograniczając nagrzewanie się poddasza latem. Zimą pomaga utrzymać ciepło w pomieszczeniu, co przekłada się na większy komfort termiczny i niższe rachunki za ogrzewanie. Dodatkowo, roleta chroni wnętrze przed szkodliwym działaniem promieni UV, zabezpieczając meble przed blaknięciem.
Rolety ARF to połączenie funkcjonalności, estetyki i komfortu. Zapewniają zaciemnienie, kontrolę nad światłem, prywatność, piękne wykończenie wnętrza oraz szereg dodatkowych korzyści. Szeroki wybór kolorów, wzorów i sposobów sterowania pozwala na dopasowanie rolety do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Redaktor:

Andrzej Parzonka
Andrzej Parzonka
FAKRO Sp. z o.o.
33-300, Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-0-400
fax.: 018 444-03-33