Reklama
Wyświetlenia 3647
5 kwietnia 2024

Mocny duet: Global Window z panelami drzwiowymi Firmy Veyna

Drzwi ,
Mocny duet Global Window z panelami drzwiowymi Firmy Veyna 1 scaled

Targi Fensterbau 2024 obfitowały w fascynujące prezentacje i innowacje z branży okien i drzwi. Wśród wystawców wyróżniało się stoisko firmy Global Window, przyciągające wzrok nowoczesnym designem i perfekcyjną ekspozycją produktów.

Głównym elementem stoiska były imponujące drzwi wykonane w systemie PIVOT z dużym panelem z czarnego szkła Lacobel firmy Veyna. Lacobel to ekskluzywne szkło typu float o grubości 6 mm, pokryte lakierem wysokiej jakości. Zapewnia ono drzwiom elegancki wygląd, łatwość czyszczenia i odporność na uszkodzenia. Dużą dbałość o detale widać było w eleganckiej aplikacji wokół pochwytu oraz w elektronicznym systemie dostępu.

Równie dużym zainteresowaniem cieszył się model drzwi z panelem Veyna wzbogaconym o pionowe aluminiowe lamele. Starannie dobrane odległości nadawały drzwiom lekkości i nowoczesnego wyglądu, wpisując się w najnowsze trendy.

Niezwykle pomocny i kompetentny personel ubrany w błękitne marynarki dopełniał pozytywnego wizerunku stoiska. Całość robiła imponujące wrażenie.

Redaktor:

VEYNA
87-100, Toruń
ul. Szubińska 14
tel.: 56 6219927
fax.: 56 6219928