Reklama
Wyświetlenia 3897
4 kwietnia 2024

EPPA wita Elenę Vyboldinę jako nową Dyrektor Zarządzającą

2e63b354 4266 4b21 ac2f 204e97d68ecf scaled

EPPA, Europejskie Stowarzyszenie Handlowe Dostawców Systemów Okiennych z PVC, z przyjemnością ogłasza nominację Eleny Vyboldiny na stanowisko Dyrektor Zarządzającej, od 1 kwietnia 2024 roku.

Dzięki wykształceniu prawniczo-ekonomicznemu oraz  obszernym umiejętnościom zarządczym, szerokiemu doświadczeniu w zakresie lobbingu i głębokiemu zrozumieniu ram prawnych, Elżbieta Vyboldina wnosi do EPPA bogate doświadczenie. Jej strategiczne przywództwo i zaangażowanie w zrównoważony rozwój doskonale współgrają z misją stowarzyszenia. EPPA dąży do wprowadzenia pozytywnych zmian w obszarze recyklingu, fali remontowej oraz ogólnych wysiłków na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Z radością witamy Elenę Vyboldinę jako naszą nową Dyrektor Zarządzającą, powiedział Prezes EPPA, Aleksander Franke.

Jej sprawdzona skuteczność w zarządzaniu, działaniach lobbingowych i znajomości ram prawnych czynią ją idealnym kandydatem do prowadzenia naszego stowarzyszenia na kolejny poziom wzrostu i oddziaływania w europejskim prawodawstwie.

EPPA ma na celu dalsze wzmacnianie swojego zaangażowania w inicjatywy recyklingowe oraz postęp w realizacji celów renowacyjnych. Nominacja stanowi dla wszystkich ekscytujący nowy rozdział:

Jestem zaszczycona dołączeniem do EPPA i przyczynieniem się do jej misji promowania recyklingu profili okiennych z PVC oraz aktywnego udziału w fali remontowej, powiedziała Elena Vyboldina. Czekam na bliską współpracę z zespołem, członkami i interesariuszami, aby dalej wspierać innowacje i rozwijać współpracę między członkami przedsiębiorstw.

Aby uzyskać więcej informacji na temat EPPA i jej nowo przyjętych członków, odwiedź stronę internetową EPPA.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski