Reklama
Wyświetlenia 4730
3 kwietnia 2024

GD Windows zwiększa potencjał produkcyjny dzięki inwestycjom w technologie od MACSOLUTIONS

GD Windows zwiększa potencjał produkcyjny dzięki inwestycjom w technologie od MACSOLUTIONS

Dotychczasowa współpraca z MACSOLUTIONS przyniosła GD Windows wymierne korzyści, w tym wzrost wydajności, usprawnienie procesów produkcyjnych i podniesienie standardów jakości, dzięki instalacji 4-osiowego centrum P104 PERTICI. Zadowolenie z dotychczasowej współpracy skłoniło GD Windows do dalszych inwestycji w kolejne nowoczesne rozwiązania technologiczne dostarczane przez MACSOLUTIONS.

Tym razem park maszynowy GD Windows został wzbogacony o dwie kluczowe maszyny: piłę do aluminiowych listew przyszybowych DIGI SC 4.0 oraz piłę dwugłowicową 600 TSE. Te nowe urządzenia mają zapewnić GD Windows jeszcze większą elastyczność, wydajność i precyzję.

  • Piła do listew przyszybowych DIGI SC 4.0 Konstrukcja maszyny jest specjalnie zaprojektowana do cięcia profili aluminiowych lub PVC pod kątem 90°. Pozycjonowanie ogranicznika odbywa się za pomocą sterowania numerycznego. Komputer przemysłowy wyposażony jest w system operacyjny WINDOWS 10 oraz 15-calowy ekran dotykowy. Maszyna została podłączona do nowej usługi DigiCLOUD, co pozwala na ciągłe przechowywanie danych. Automatyczny przyrząd do pomiaru DigiBAR 4.0 może mierzyć konstrukcje od 140 do 3000 mm. Sterownik elektroniczny wyposażony jest w zaawansowany interfejs i pamięć wewnętrzną (pomiary mogą być gromadzone na pokładzie sterownika lub wysyłane).

GD Windows zwieksza potencjal produkcyjny dzieki inwestycjom w technologie od MACSOLUTIONS 2 04 2024 GD Windows zwieksza potencjal produkcyjny dzieki inwestycjom w technologie od MACSOLUTIONS 3 04 2024

Dwugłowicowa piła 600 TSE do profili aluminiowych lub PVC z horyzontalnym posuwem tarczy tnących oraz wewnętrznym i zewnętrznym pochyłem tarczy to model pozwalający na wykonanie precyzyjnego cięcia w pełnym zakresie kątów pomiędzy -45° / +20°. Piła wyposażona jest w jedną głowicę stałą oraz jedną ruchomą kontrolowaną numerycznie. Elektroniczne ustawienie obydwu tarczy tnących możliwe jest w pozycjach: wewnętrzne: 45°; zewnętrzne: 20°, a także płynnie w zakresie 0,1° na wszystkich pozycjach pośrednich.

Jesteśmy dumni z kontynuacji współpracy z GD Windows i z ogromną satysfakcją podziwiamy dynamiczny rozwój firmy. Nasze zaawansowane technologie mają na celu wspieranie naszych klientów w osiąganiu najlepszych wyników produkcyjnych i cieszymy się, że możemy być częścią tego sukcesu. Ta inwestycja potwierdza determinację GD Windows w doskonaleniu swojej produkcji i dostarczaniu na rynek najwyższej jakości produktów – podsumował Maciej Opala, Prezes Zarządu MACSOLUTIONS Sp. z o.o.

Redaktor:

MACSOLUTIONS Sp. z o.o.
65-167 , Zielona Góra
ul. Zagłoby 12C/2
tel.: + 48 68 377 80 81