Reklama
Wyświetlenia 4328
29 marca 2024

FAKRO partnerem strategicznym klubu KS Wisłoka Chicago

KS Wisloka Chicago FAKRO 1

FAKRO podpisało umowę sponsoringową z klubem sportowym Wisłoka Chicago – polonijną drużyną piłkarską. Wisłoka Chicago powstała z inicjatywy pasjonatów profesjonalnej drużyny Wisłoki Dębica, z którą utrzymuje bliską współpracę. Jest to najmłodsza i jedna z najszybciej rozwijających się polonijnych drużyn piłkarskich w Stanach Zjednoczonych.

FAKRO jest Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski, ale także chętnie wspiera dzieci i młodzież w dążeniu do osiągania swoich sportowych celów. Do szkółki piłkarskiej klubu Wisłoka Chicago uczęszczają młodzi zawodnicy w wieku nawet 4 lat, dla których sport jest nie tylko formą zabawy i spędzania czasu z rówieśnikami, ale także uczy dyscypliny, wytrwałości i pracy zespołowej.

KS Wisloka Chicago FAKRO 2

Nowe stroje piłkarzy zostały zaprojektowane w biało-zielonych barwach. Podczas pierwszych treningów, które odbędą się 8 kwietnia w Bensenville, młodzi adepci Wisłoka Soccer Academy będą mieli okazję zaprezentować się w tych nowych strojach. Oficjalne podpisanie umowy odbyło się 22 marca 2024 roku w siedzibie firmy w Addison.

Redaktor:

Andrzej Parzonka
Andrzej Parzonka
FAKRO Sp. z o.o.
33-300, Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-0-400
fax.: 018 444-03-33