Reklama
Wyświetlenia 4299
28 marca 2024

PROCURAL – silny głos branży

kongres Stolarki Polskiej Procural

Firma PROCURAL objęła funkcję Partnera Strategicznego Kongresu Stolarki Polskiej, który odbędzie się 23 maja. Tegoroczna edycja to dla dostawcy wyjątkowa okazja, by zaprezentować nowy brand oraz podkreślić 30-letnią obecność swoich systemów aluminiowych na rynku.

Kongres Stolarki jest jednym na najważniejszych wydarzeń branżowych organizowanych corocznie przez Związek Polskie Okna i Drzwi, zrzeszający obecnie już ponad setkę firm z branży. Tematem przewodnim XIV edycji są szanse i zagrożenia dla branży materiałów budowlanych w dobie kryzysu i związane z tym przemiany polityczne, ekonomiczne i społeczne.

Nasza firma angażuje się w inicjatywy branżowe zmierzające do rozwoju sektora budowlanego, dlatego wspólnie ze Związkiem podjęliśmy się roli współgospodarza i Partnera Strategicznego Kongresu. Jako marka profesjonalnych rozwiązań aluminiowych, funkcjonujących na rynku już od 30 lat, stanowimy silny fundament branży. Rozpoczynając nowy etap – pod nową nazwą – pozycja naszej firmy jeszcze bardziej wzmocni się na istniejących rynkach, a PROCURAL uzyska dostęp do nowych rynków i kanałów sprzedaży – mówią przedstawiciele PROCURAL. 

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
PROCURAL
09-472, Słupno, Cekanowo
ul. Płocka 22
tel.: 024 2675000
fax.: 024 2675001