Reklama
Wyświetlenia 4363
28 marca 2024

PAGEN Road Show z finałem w Norymberdze

PAGEN Fensterbau Frontale 12

Ponad 75 000 osób ze 112 krajów odwiedziło Norymbergę podczas targów Fensterbau Frontale, aby poznać najnowsze trendy konstrukcyjne branży okien, drzwi i fasad. Podczas tego prestiżowego wydarzenia swoją ofertę zaprezentowała firma PAGEN, przybywając do Niemiec niemal prosto z USA… klasycznym czerwonym Mustangiem.

Amerykańska legenda motoryzacji z 1967 roku, zaparkowana tuż przy bramie garażowej PAGEN Genius, była prawdziwym magnesem dla odwiedzających Centrum NürnbergMesse. Od bramy garażowej już tylko kilka kroków dzieliło Klientów od poznania drzwi tarasowych HST w systemach PVC i aluminium, drzwi wejściowych PIVOT w formacie XXL oraz Premium Line z doświetlem bocznym, a także nowości produktowych: systemu okiennego proEvolution, pergoli OpenSky i rewolucyjnego połączenia rolety i screen w jednym systemie SkyTwin. PAGEN podczas Fensterbau Frontale postawił także na prezentację bestsellerów: systemów okiennych Schüco i Salamander, prezentując tym samym kompletne wyposażenie domu w stolarkę otworową.

Tegoroczna tematyka niemieckich targów oraz towarzyszących im paneli dyskusyjnych dotyczyła zrównoważonego rozwoju, ekstremalnych warunków pogodowych, wentylacji, budownictwa i renowacji obiektów mieszkalnych. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się pokaz specjalny „climate.safe.building” organizowany przez ift Rosenheim i NürnbergMesse, podczas którego poruszono tematykę efektywności węglowej i ochrony przed ekstremalnymi warunkami klimatycznymi.

FENSTERBAU FRONTALE po raz kolejny wyraźnie udowodniło, że jest wiodącym na świecie wydarzeniem branży okien, drzwi i fasad– centralnym miejscem spotkań, poszukiwania najnowszych trendów i rozwiązań kluczowych wyzwań branżowych. Na wielu imponujących stoiskach wystawców prezentowano ekscytujące produkty, w tym wiele światowych nowości zarówno od kluczowych graczy, jak i start-up`ów – powiedział Elke Harreiß, dyrektor wykonawczy FENSTERBAU FRONTALE, NürnbergMesse.

PAGEN w ciągu 5 miesięcy zrealizował intensywny Road Show po kluczowych rynkach eksportowych, prezentując swoją ofertę w Mediolanie, Las Vegas i teraz w Norymberdze, potwierdzając swoją ważną pozycję w branży.

Wspaniała atmosfera, ożywione dyskusje w halach wystawowych i niezwykle pozytywne opinie ze strony Klientów jak i naszych Dostawców, pozwalają z wielką satysfakcją wspominać naszą podróż od Mediolanu, przez Vegas do Norymbergii. Targi są doskonałą okazją do dialogu z partnerami oraz budowania fundamentów owocnej współpracy na przyszłość. Serdecznie dziękuję całemu zespołowi zaangażowanemu w ten wymagający projekt – powiedział Paweł Zatorski, Generalny Dyrektor Handlowy w PAGEN.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
PAGEN SP. Z O.O.
32-864, Gnojnik
Gnojnik 699
tel.: +48 14 68 69 919
fax.: +48 14 63 93 116