Reklama
Wyświetlenia 4273
28 marca 2024

DELTA CLX – zawias do dużych obciążeń od STAC

DELTA CLX

Zawiasy Delta CLX zostały zaprojektowane w celu wytrzymania dużych obciążeń w oknach uchylno-rozwieranych, oferując jednocześnie szeroki zakres regulacji. Zawias do okien uchylno-rozwieranych o kwadratowym kształcie stanowi istotny punkt wyróżniający markę STAC na rynku okuć do systemów aluminiowych.

» Linia estetyczna DELTA

Linia estetyczna DELTA została stworzona, aby zaspokoić zapotrzebowanie na okucia, które doskonale integrują się z obecnym trendem w architekturze preferującym proste i czyste linie w profilach zamknięć. Jej unikalne wzornictwo oferuje doskonałe połączenie funkcjonalności z estetyką, zapewniając solidne i eleganckie rozwiązanie do okien uchylno-rozwieranych. Rozszerzenie dostarcza klientom STAC możliwość utrzymania spójnej wizualnej harmonii wszystkich widocznych okuć.

» Prosta i skuteczna regulacja

Dla zagwarantowania optymalnego i bezpiecznego działania niezbędne jest, aby regulacja okien uchylno-rozwieranych o dużym obciążeniu była prosta, skuteczna i niezawodna. Fakt, że punkty regulacji są łatwo dostępne i umożliwiają nastawienie przy obciążonym skrzydle, jest znaczącą zaletą, ułatwiającą proces dopasowania nawet w trakcie użytkowania okna.

» Dowiedz się więcej o nowym zawiasie DELTA CLX

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
Stac Polska
32-300, Olkusz
Kluczewska 2A
tel.: 0048 32 263 07 40
fax.: 0048 32 263 07 40