Reklama
Wyświetlenia 4380
27 marca 2024

Z widokiem na komfort – drzwi HST marki WIŚNIOWSKI

Drzwi ,
Drzwi HST WISNIOWSKI 4

Zapowiadają się naprawdę ciepłe święta, a i w kolejnych dniach temperatury będą coraz wyższe. To sprzyja przebywaniu na zewnątrz – czy to na spacerach, czy też w ogrodzie lub na tarasie, który coraz częściej staje się integralną częścią domu. Przytulne meble, rośliny, nastrojowe oświetlenie stworzą niepowtarzalny klimat. Warto też urządzić go tak, by móc komfortowo z niego korzystać. Pomogą w tym drzwi HST.

Aktualne trendy architektoniczne wykorzystują dostęp naturalnego światła do pomieszczeń dzięki dużym przeszkleniom, w tym również drzwiom tarasowym. Te pozwalają na spójne połączenie budynku z otoczeniem dając wrażenie przestronności. Najbardziej komfortowe rozwiązanie stanowią drzwi HST, czyli drzwi podnoszono przesuwne. Drzwi HST od marki WIŚNIOWSKI zostały wyposażone w niski próg, co jest istotne zwłaszcza dla osób mających problemy z poruszaniem się. Zapewniają lekkie i łatwe otwieranie i zamykanie za pomocą systemu przesuwnego.

Drzwi tarasowe PRIMO z PVC to eleganckie i nowoczesne wzornictwo, które można również spersonalizować w ramach bogatej oferty opcji i kolorów. Drzwi posiadają zaawansowane parametry w zakresie termoizolacyjności i bezpieczeństwa antywłamaniowego, co jest istotnym elementem, jeżeli chodzi o komfort domowników.

Drzwi HST WISNIOWSKI 3

Dla osób ceniących najnowocześniejsze rozwiązania, a jednocześnie poszukujących produktów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, stworzone zostały aluminiowe drzwi tarasowe FUTURO. Zostały wykonane z trzykomorowych kształtowników o różnej szerokości przegrody termicznej – w zależności od wybranego modelu. Można je estetycznie dopasować do elewacji i jej poszczególnych elementów dzięki szerokiej gamie palety RAL oraz kolorów DECOR, a także oklein drewnopodobnych.

Odpowiednia aranżacja tarasu pozwoli na stworzenie idealnego miejsca do odpoczynku i relaksu na świeżym powietrzu i celebrowania dobrych chwil z najbliższymi.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
WIŚNIOWSKI spółka z o.o. S.K.A
33-311, Wielogłowy
Wielogłowy 153
tel.: 18/44 77 111
fax.: 18/44 77 110