Reklama
Wyświetlenia 4434
27 marca 2024

FAKRO podczas Sustain Tomorrow Conference

sustain tomorrow conference

Sustain Tomorrow Conference vol. 2 to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń poświęconych zagadnieniom zrównoważonego rozwoju. Konferencja łączy ekspertów, praktyków i liderów biznesu w celu wspólnego eksplorowania strategii ESG (Environmental, Social and Governance) i tworzenia zrównoważonej przyszłości. W panelu „ESG w budowie – rewolucja ESG zmienia branżę budowlaną” FAKRO reprezentował Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu.

Podczas konferencji poruszano tematy związane z wyzwaniami w obszarze ESG, jakie niesie ze sobą 2024 rok. Wydarzenie jest kontynuacją dyskusji rozpoczętej podczas pierwszej edycji konferencji, która odbyła się 29 stycznia 2024 roku. Zgromadzeni eksperci i praktycy reprezentujący zarówno polskie, jak i międzynarodowe firmy dzielili się najnowszą wiedzą i doświadczeniami związanymi z zieloną transformacją. Poruszono tematy finansowania zmian w organizacjach, budowie kompetencji i procesów związanych z dekarbonizacją czy roli ESG w budownictwie.

W panelu „ESG w budowie – rewolucja ESG zmienia branżę budowlaną” o standardach związanych ze zrównoważonym rozwojem w branży budowlanej opowiadał Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO.

Branża musi być konkurencyjna. Staramy się jako producenci nie tylko o to, aby nasze produkty były energooszczędne, ale także dbamy o odpowiedzialny proces produkcyjny z zachowaniem pełnego poszanowania dla naszego otoczenia. Projektujemy, planujemy i produkujemy z dbałością o środowisko naturalne. Oferowanie ekologicznych i energooszczędnych produktów jest wpisane w DNA naszej firmy i zgodne z naszą filozofią GO GREEN.

Konferencja Sustain Tomorrow Conference vol. 2 została zorganizowana przez Wprost & TAILORS Group. Wydarzenie odbyło się 19 marca 2024 roku w Warszawie.

Redaktor:

Andrzej Parzonka
Andrzej Parzonka
FAKRO Sp. z o.o.
33-300, Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-0-400
fax.: 018 444-03-33