Reklama
Wyświetlenia 4250
26 marca 2024

Alumaster Polska podsumowuje FENSTERBAU FRONTALE 2024

Alumaster FF 2024

Zespół Alumaster Polska służył na targach w Norymberdze doradztwem na dwóch stoiskach, na których zostały zaprezentowane zarówno nowe, jak i dotychczasowe systemy progów bezbarierowych. Zaprezentowano nowości w zakresie progów magnetycznych oraz rozwiązania COMBI do nowych systemów profili m.in. do GEALAN KONTUR.

Dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, przekonaliśmy się, że produkty z oferty Alumaster cieszą się niezmiennym zainteresowaniem, a zapotrzebowanie ze strony rynku na tego typu rozwiązania rośnie. Dzięki uczestnictwu w Fensterbau Frontale – nasi goście dowiedzieli się, że stosując nasze rozwiązania:

  • zwiększą atrakcyjność swojej oferty: wyróżnią się na rynku (design, bezpieczeństwo, niezawodność).
  • zredukują ilość reklamacji: dzięki temu znacznie obniżą koszty całego procesu sprzedażowego i posprzedażowego, a także zagwarantują zadowolenie użytkowników końcowych.
  • obniżą koszty procesów wynikające z przebiegu montażu: systemy doszczelnień progowych COMBI i progów magnetycznych od Alumaster zaprojektowane zostały z myślą o efektywności montażu, co realnie skraca czas produkcji i gwarantuje mniejsze koszty procesu.
  • zareagują na potrzeby rynku: systemy progów bezbarierowych magnetycznych i COMBI Plan 0,0 mm to energooszczędne, trwałe i estetyczne rozwiązania, likwidujące bariery architektoniczne.
  • otrzymają bezpłatne wsparcie i doradztwo: Alumaster Polska oferuje pełne wsparcie techniczne i doradztwo na każdym etapie wdrażania nowego systemu doszczelnień progowych.

Dziękujemy Wszystkim za odbyte rozmowy, zadane nam pytania i wiedzę, którą z nami się podzielono. Do zobaczenia wkrótce, tym razem w Polsce – podsumowują udział w targach przedstawiciele Alumaster Polska. 

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
ALUMASTER POLSKA Sp. z o.o.
87-100, Toruń
Towarowa 7
tel.: 48 56 623 13 23