Reklama
Wyświetlenia 3747
25 marca 2024

Stolarka DAKO zdobywa serca gości na targach Fensterbau Frontale

DAKO FF2024 1

Tegoroczne targi Fensterbau Frontale 2024 marka DAKO może zaliczyć do udanych i owocnych. Targi, które odbyły się w dniach 19-22 marca 2024 r. w Norymberdze, przyciągnęły znaczną liczbę zwiedzających. Dużym zainteresowaniem cieszyła się nowoczesna, kompleksowa oferta stolarki otworowej DAKO, prezentowana na stoisku.

Firma DAKO, obchodząca w tym roku 30-lecie działalności, po raz kolejny pojawiła się na targach Fensterbau Frontale w Norymberdze. Wydarzenie łączące producentów, profesjonalistów i inwestorów znów przyciągnęło tłumy osób, ciekawych najnowszych trendów budowlanych. Na stoisku DAKO na odwiedzających czekał również robot, który zapraszał chętnych i udzielał informacji. Jego obecność wzbudziła znaczne zainteresowanie wśród gości.

Marka zaprezentowała w tym roku swoje flagowe produkty, takie jak drzwi tarasowe z ukrytą ramą DA-SkyLine, drzwi nakładkowe aluminiowe DA-90, bramę garażową segmentową z panelem 40 mm o prowadzeniu N oraz żaluzję zewnętrzną fasadową. Wysoka jakość i innowacyjność oferowanych rozwiązań zdobyły uznanie wielu odwiedzających, co zaowocowało nowymi kontaktami – zarówno z potencjalnymi klientami, jak i Partnerami Handlowymi.

Wartościowe rozmowy i liczne spotkania z naszymi Partnerami potwierdzają siłę relacji biznesowych, które budujemy w Niemczech od lat. Nasza sieć sprzedaży działa tu prężnie, a jako producent stolarki jesteśmy szczególnie dumni z pozycji marki DAKO na lokalnym rynku. Dostrzegamy duże zaufanie ze strony naszych odbiorców, dla których niezwykle ważne są kwestie efektywności energetycznej, ochrony środowiska oraz jakości. Liczna obecność odwiedzających na minionych targach dowodzi, że oferta DAKO doskonale spełnia ich wymagania – Barbara Gosztyła, dyrektor ds. sprzedaży na rynek niemiecki.

To nie koniec planów targowych DAKO na ten sezon. Warto przypomnieć, że firma z Nowego Sącza pojawi się w swoim jubileuszowym roku m.in. jeszcze na targach Nordbat czy Batimat we Francji.

Redaktor:

Katarzyna Wytwer
+48 537 507 599
Angielski
DAKO Sp. z o.o.
33-300, Nowy Sącz
Al. Piłsudskiego 88
tel.: 018 4492800
fax.: 018 4492888