Reklama
Wyświetlenia 3774
25 marca 2024

Siła Kobiet FAKRO

Moc Kobiet 1

Pomimo że Dzień Kobiet mamy już za sobą, FAKRO – w myśl zasady, że dobrych życzeń i miłych celebracji nigdy nie za wiele – zorganizowało atrakcje dla kobiet pracujących w firmie. 15 i 16 marca ponad 400 kobiet wzięło udział w wydarzeniu Kino Kobiet FAKRO. Niektóre uczestniczyły także w warsztatach „Dzień Kobiet – jak wzmocnić pewność siebie?”.

Kino Kobiet FAKRO wpisało się w firmową tradycję. Już po raz szósty Panie udały się do Małopolskiego Centrum Kultury Sokół i razem z koleżankami z pracy obejrzały dwa seanse: „Miłość bez ostrzeżenia” oraz „Test na teściów”. Wspólnemu wyjściu do kina towarzyszyły spotkania i rozmowy „po godzinach”.

Życzenia w imieniu Zarządu i własnym przekazała Paniom Krystyna Kronenberger – współzałożycielka FAKRO. Dużą niespodzianką był także filmik, w którym partnerzy FAKRO skierowali miłe i życzliwe słowo do kobiet. Ponadto Panie wzięły udział w zabawie „happy seats”, w ramach której wygrały atrakcyjne gadżety FAKRO. W Kinie Kobiet FAKRO uczestniczyły też Panie pracujące w zakładach zamiejscowych – Stolarcie, Floradzie, FAKRO WDF-Mielec.

Dodatkową atrakcją dla laureatek konkursu było uczestnictwo w warsztatach „Dzień Kobiet – jak wzmocnić pewność siebie?” zorganizowanych przez Stowarzyszenie Moc Kobiet Nowosądeckich. W programie nie zabrakło warsztatów związanych z budowaniem własnej wartości, warsztatów urody, jogi twarzy, wystawy rękodzieła i kobiecych pasji w regionie oraz uroczystej kolacji. Wydarzenie odbyło się 16 marca w Restauracji Koszarka w Gródku nad Dunajcem.

Redaktor:

Andrzej Parzonka
Andrzej Parzonka
FAKRO Sp. z o.o.
33-300, Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-0-400
fax.: 018 444-03-33