Reklama
Wyświetlenia 3652
21 marca 2024

Wygodne otwieranie i elastyczna produkcja drzwi z nowym napędem Tandeo Upgrade-Kit

Tandeo Upgrade Kit 1

Drzwi wejściowe z zamkiem wielopunktowym gwarantują podwyższone bezpieczeństwo: zamek Roto Safe A l Tandeo rygluje się automatycznie po domknięciu drzwi. Jeszcze większą wygodę obsługi oferują zamki elektromechaniczne z napędem odryglowującym. Teraz ten sam komfort można uzyskać w drzwiach z mechanicznym zamknięciem dzięki uzupełniającej jednostce napędowej Tandeo Upgrade-Kit, która umożliwia wygodne otwieranie drzwi bez klucza.

Zamki drzwiowe z wielopunktowym systemem ryglowania to niemal wymóg bezpiecznego domu, dlatego są częstym wyborem przy zakupie drzwi. W mechaniczno-automatycznym zamku Roto Safe A I Tandeo dodatkowe rygle i rygiel w zamku głównym wysuwają się automatycznie po zamknięciu drzwi, skutecznie blokując je przed otwarciem. Z myślą o jeszcze większym komforcie użytkowników, ale także producentów drzwi, Roto wprowadza nowość: uzupełniający zestaw Tandeo Upgrade-Kit, który doposaża drzwi w opcję elektromechanicznego otwierania szybko i wygodnie bez użycia klucza.

Łatwy upgrade

Zestaw Tandeo Upgrade-Kit to oddzielna jednostka napędowa umożliwiająca elektromechaniczne odblokowywanie drzwi wejściowych z zamkiem automatyczno-mechanicznym Roto Safe A I Tandeo. Producenci drzwi mogą zdecydować o stosowaniu zestawu uzupełniająco w razie konkretnych potrzeb. Takie rozwiązanie zwiększa elastyczność w produkcji przy jednoczesnym utrzymaniu niewielkich stanów magazynowych. Napęd Tandeo Upgrade-Kit jest bardzo prosty w montażu i łatwy do podłączenia metodą plug&play. Automatyczna regulacja jednostki napędowej jest aktywowana po zamontowaniu za pomocą mikroprzełącznika. Po uruchomieniu kalibracji urządzenie samo sprawdza, w jaki sposób należy je wyregulować, aby pasowało do istniejącej mechaniki.

Roto Safe A Tandeo

Drzwi wejściowe z mechaniczno-automatycznym zamkiem wielopunktowym Roto Safe A I Tandeo spełniają najwyższe standardy komfortu i bezpieczeństwa. Są automatycznie i bezpiecznie zamykane bez użycia klucza. W połączeniu z nowym Tandeo Upgrade-Kit gwarantują jeszcze większy komfort umożliwiając elektromechaniczne otwieranie drzwi bez klucza.

Jakość i jeszcze większy komfort

Drzwi z wielopunktowym zamkiem Roto Safe A I Tandeo zamykają się niemal bezgłośnie. Odpowiadają za to ciche zapadki w zamku głównym i ryglach dodatkowych, które jednocześnie zapewniają równomierny docisk i wysoki poziom szczelności drzwi wejściowych. Mocny silnik nowego napędu Tandeo Upgrade-Kit sprawia, że odblokowywanie jest również wyjątkowo ciche i szybkie. Jeśli w drzwiach zainstalowany jest system kontroli dostępu Roto Eneo 4w1, można je otworzyć wygodnie bez klucza za pomocą aplikacji, kodu PIN, skanera linii papilarnych, telefonu komórkowego z Bluetooth lub nośnika RFID. Zestaw Tandeo Upgrade-Kit dostępny jest w wersji do połączenia z modułem Roto Eneo 4 w 1, a także w wersji, która oprócz tego doposażona jest w zintegrowany odbiornik radiowy do otwierania za pomocą pilota. Różne warianty rozwiązań wygodnych dla użytkowników umożliwiają ich idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Tandeo Upgrade Kit 2.jpg

Tandeo Upgrade-Kit oddzielna jednostka napędowa do zamka wielopunktowego Roto Safe A | Tandeo

Maksymalna elastyczność produkcji

Dzięki nowej jednostce uzupełniającej w asortymencie produktów do drzwi producenci mają jeszcze większy wybór. Mogą elastycznie decydować, w jaki sposób chcą zaopatrywać swój magazyn: czy we wstępnie zmontowany elektromechaniczny zamek wielopunktowy Roto Safe E | Eneo A, czy mechaniczno-automatyczny zamek wielopunktowy Roto Safe A | Tandeo z opcją doposażenia w Upgrade-Kit, który w razie potrzeby może być montowany podczas produkcji drzwi. Oba warianty są dostępne do konstrukcji ze wszystkich materiałów: PVC, drewna, aluminium o dornmasie od 35 do 80 mm, co pozwala na maksymalną elastyczność produkcji.

Redaktor:

Katarzyna Wytwer
+48 537 507 599
Angielski
ROTO Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o.
03-994, Warszawa
Wał Miedzeszyński 402
tel.: 022 5670900 do 04
fax.: 022 5670909