Reklama
Wyświetlenia 4071
21 marca 2024

Nowe playlisty i treści wideo na MasterTube, kanale YouTube firmy Master

MasterTube MasterItaly

MasterTube to kanał YouTube Grupy Master przeznaczony dla producentów i monterów stolarki okienno-drzwiowej, profesjonalistów, dystrybutorów oraz wszystkich podmiotów działających w branży. Zawiera filmy montażowe i wywiady, szczegółowe informacje o innowacjach i przepisach, nowości i wydarzenia, które tworzą ramówkę charakteryzującą się prostotą i szybkością informacji.

Treści wideo publikowane na kanale są podzielone na różne playlisty: od tej poświęconej APRO, Windows Automation System firmy Master do systemów okiennych przyszłości, poprzez Smart Products – inteligentne produkty, które ze względu na łatwość instalacji i minimalny wpływ na estetykę w prosty i skuteczny sposób rozwiązują najczęstsze problemy użytkowników końcowych i instalatorów, aż po klasyczne wideo z instrukcjami montażowymi, pomocne dla monterów stolarki okienno-drzwiowej we wszystkich fazach montażu produktów.

Przewijając w dół, można również przejść do sekcji Przegląd Prasy, aby zapoznać się z serwisami poświęconymi aktualnościom korporacyjnym firmy Master, od tematów Corporate Social Responsability, poprzez informacje o uzyskanych certyfikatach i zdobytych nagrodach, aż po usługi MasterLAB, wewnętrznego centrum badawczego z laboratorium testowym. Program MasterTube w 2024 r. dalej będzie punktem odniesienia dla monterów stolarki okienno-drzwiowej, producentów oraz dystrybutorów, wzbogaci się też o nowe treści, w których dużo miejsca poświęcimy światu produkcji i innowacji procesowej.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
MASTER ITALY s.r.l. con Socio Unico
70014, Conversano (Bari)
s.p.37 Conversano - Castiglione, Km. 0,570 - z.i.
tel.: 601 602 115
fax.: +39 080 4959030